Antalya yaylalarındaki 40 yıllık gelenek tarih mi oluyor? Arıcılığın akıbeti bilinmiyor Antalya yaylalarındaki 40 yıllık gelenek tarih mi oluyor? Arıcılığın akıbeti bilinmiyor

2006-2011 yılları arasında Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası başkanlığı görevini yürüten ve 2009 yılında Euromoney dergisi tarafından "Yılın Merkez Bankası Başkanı" seçilen Durmuş Yılmaz 24 Şubat Cumartesi günü Antalyalılar ile buluşacak. 

ANTTALKS’IN KONUĞU OLARAK EKONOMİYİ ANLATACAK

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Anttalks etkinliği kapsamında Merkez Bankası Eski Başkanı Durmuş Yılmaz, 24 Şubat Cumartesi günü 19.00’da AKM’de Antalyalılarla buluşacak.  Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin paylaşmaya değer fikirleri, yaşamları ve deneyimleri, başta gençler olmak üzere Antalyalılarla paylaşmak için geçtiğimiz yıl başlattığı Anttalks söyleşileri, ‘Ekonomi ve Cumhuriyet’ konulu söyleşi etkinliğiyle devam ediyor.  Anttalks; ‘Ekonomi ve Cumhuriyet’ etkinliğinin konuğu, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Eski Başkanı Durmuş Yılmaz olacak.

BAŞKAN MUHİTTİN BÖCEK TÜM VATANDAŞLARI DAVET ETTİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 2006-2011 yılları arasında Merkez Bankası Eski Başkanı olarak görev yapan, ekonomist, bürokrat ve siyasetçi Durmuş Yılmaz’ı Antalyalılarla buluşturacak. Görev yaptığı dönemde başarılı çalışmalara imza atan Yılmaz, 24 Şubat Cumartesi günü saat 19.00 ‘da AKM Perge Salonu’nda ‘Ekonomi ve Cumhuriyet’ konulu söyleşi gerçekleştirilecek. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, etkinliğe tüm Antalyalıları davet etti.
 

Kaynak: ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ / BASIN BÜLTENİ