Mersin polisi tarafından birden fazla suçtan dolayı aranan şahıslara yönelik geniş kapsamlı bir operasyon düzenlendi. Belirlenen 20 adresse polis eş zamanlı olarak operasyonda tam 80 şahıs gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslardan biri ise polis baskınında dolaba saklandığı anlar ise kameralara yansıdı.   

80 ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI 

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, birden fazla suçtan aranan şahıslara yönelik bir çalışma gerçekleştirdi. Polisin detaylı çalışmaları sonucu çeşitli suçlardan cezaları bulunan kişilerin kaldığı 20 adres tespit edildi. Belirlenen adreslere özel harekât ve ısıya duyarlı dronlarla eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda sonucu aranan 80 şahıs yakalandı. Gözaltına alınan 80 kişi adli işlemleri yapılmak üzere emniyete götürüldü.

DOLABIN İÇİNDE SAKLANIRKEN BULUNDU

Yakalanan hükümlülerin arasında hırsızlıktan dolayı 5 yıl hapis cezası bulunan B.K. ise saklandığı dolapta çıktı. B.K.'nin dolapta yakalanma anı da kameraya yansıdı. Geçtiğimiz günlerde de polis aranan bir başka şahsı fayansın arkasında duvarın içinde yakalamıştı. 

Kadınlar tuvaletindeki gizli görüntü, polis memurunu açığa aldırdı! Kadınlar tuvaletindeki gizli görüntü, polis memurunu açığa aldırdı!


  
                                 
 

Kaynak: İHA