Manavgat'ta küçük ressamların hayalleri tuvalde buluştu Manavgat'ta küçük ressamların hayalleri tuvalde buluştu

Antalya’daki teleferik kazası sonrası tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün yerine vekalet eden Prof. Dr. Refik Altekin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününde belediye işçilerinin bayramını kutladı. 

BELEDİYE İŞÇİLERİNİN 1 MAYIS’INI KUTLADI

Birlik ve dayanışma günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün yerine vekaleten seçilen Prof. Dr. Refik Emre Altekin, belediye işçileri ile bir araya geldi. Başkan Vekili Altekin, günün ilk saatlerinde Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesine giderek, belediye işçilerinin bayramını kutladı. 

İŞÇİLERE MESUT KOCAGÖZ’ÜN SELAMINI İLETTİ

Belediye işçilerine  “Sevgili mesai arkadaşlarım” diyerek, seslenen Vekil Altekin, “Hepinizi Mesut Kocagöz Başkanım ve Kepez Belediyesi adına sevgi ve saygıyla selamlıyorum. 1 Mayıs işçinin ve emekçinin bayramıdır. İşçi ve emekçiler bu ülkenin gerçek çalışanları, ülkenin değerine değer katan bireylerdir. Bu noktada; daha güzel ve yaşanabilir Kepez için ellerinden geleni yapan temizlik birimindeki arkadaşlarımızla mesaiye çıkmadan günün ilk saatlerinde bayramlarını kutlamak için bir araya geldik. Kepez Belediyesi olarak işçinin ve emekçinin hakkını koruyacak bir yönetim anlayışıyla Kepezlilere tüm birimlerle hizmet edeceğimiz noktasından vatandaşlarımıza mesajımı iletmek istiyorum” dedi. 

Kepezin Vekili 1 Mayista Iscinin Yaninda 4

Vekil Altekin, şantiyedeki temizlik işçileriyle sohbet etti, bir taleplerinin olup olmadığını sordu. İşçiler de 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde kendilerini ziyaret eden, Vekil Altekin’e teşekkürlerini iletti. Kepez Belediye Başkan Vekili Refik Emre Altekin,1. Sınıf Atık Getirme Merkezi ve Konteyner Atölyesi’ni de gezdi. 

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ BASIN BÜLTENİ