Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşımda öğretmenler ve 60-65 yaş arası vatandaşlar için başlattığı indirim uygulaması başladı. İl genelinde alınan karar öğretmenler ve vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı. 

MUĞLA'DA OTOBÜSLERDE ÖĞRETMEN VE 60-65 YAŞ ARASINDAKİ VATANDAŞLARA İNDİRİM YAPILACAK

Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü (UKOME) tarafından 60-65 yaş arasındaki vatandaşlar ve öğretmenler Muğla il genelinde Büyükşehir Belediyesi ve denetiminde bulunan özel toplu taşıma araçlarından indirimli olarak yararlanması kararı alındı. Karar bugün itibariyle uygulanmaya başladı. Uygulamayla il genelinde 23 TL olan indi bindi ücretini 60-65 yaş arasındaki vatandaşlar ile öğretmenler 17 TL olarak ödeyecek.

Muğla Otobüs

MUĞLA'DA İNDİRİMLİ SEYAAT KARTLARI NEREDEN TEMİN EDİLİR?

İndirimli ulaşım hizmetinden 60-65 yaş arasındaki vatandaşlar ve öğretmenler 'https://muttas.com.tr/mugla-kart-basim-noktalari/' adresinde belirtilen kişiselleştirilmiş seyahat kartı basım noktalarına, görev yeri belgesi (öğretmenler için), bir adet vesikalık fotoğraf (son 6 ay içerisinde çekilmiş) ve kimlik kartları ile müracaat ederek indirimli seyahat kartlarını temin edebilecek.

Kaynak: DHA