31 Mart Yerel Seçimleri'nde yeniden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Muhittin Böcek, mazbatasını Antalya İl Seçim Kurulu Başkanı Mustafa Gümüştekin’in elinden aldı. Böcek mazbatasını alır almaz, "Bundan sonra da oy veren vermeyen bütün vatandaşlarımızın emrinde olacağım" açıklamasında bulundu.  

‘ÖTEKİLEŞTİRMEDEN’ HİZMET VURGUSU

İl Seçim Kurulu'nda mazbatasını aldıktan sonra konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Oy veren vermeyen bütün vatandaşlarımızın emrinde olacağım. Güzel Antalya’da 2 milyon 696 bin 229 vatandaşımıza ve aynı zamanda 25 milyona yakın yerli ve yabancı misafirlerimize, hiç kimseyi ötekileştirmeden hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu hizmetimiz sırasında 19 ilçe belediyemizin 16’snı kazanmış bulunuyoruz. İbradı, Gündoğmuş ve Kumluca da bizim belediyemizdir. Demokrasi inancımızla birlikte bütün belediye başkanlarımızı kendi partili belediye başkanımız gibi göreceğiz. Bundan sonra da STK’larla, vatandaşlarımızla, il başkanımızla iş birliği içinde çalışacağız” şeklinde konuştu.  

Antalya’nın merkezinde yüzlerce daireye elektrik verilemiyor… CHP Milletvekili Arı’dan büyük tepki Antalya’nın merkezinde yüzlerce daireye elektrik verilemiyor… CHP Milletvekili Arı’dan büyük tepki

ANTALYA'YA NAMUS SÖZÜ

Seçim sürecinde çevreye verdikleri rahatsızlıklar için bir kez daha özür dileyen CHP'li Böcek, “Antalya’mızı, tüm kuruluşlarla kimseyi ötekileştirmeden yönetmeye, çalışmalarımıza aynı azim ve kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz. Mazbatayı bana layık gören Antalyalılara teşekkür ediyorum. Herkesin belediye başkanı olmaktan bir an olsun bile ayrılmadan sizlerin oylarını namusum gibi koruyacağıma söz veriyorum. Antalya’da seçimi demokrasi kazanmıştır, seçimi Antalya’mız kazanmıştır” dedi. 


 

Muhabir: VELİ AKOĞLU