Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleriyle bir araya gelen CHP Muratpaşa Belediye Meclis üyesi aday adayları Ali Altınışık ile Mümtaz Köse, belediye personelleriyle birlikte kahvaltı yaparak, sohbet etti.

BELEDİYE EMEKÇİLERİNE ÖZEL TEŞEKKÜR

Muratpaşa ilçesinde temizlik görevlisi olarak çalışan belediye personelleriyle buluşan Ali Altınışık ile Mümtaz Köse, ilçe belediyesinin en önemli birimleri arasında bulunan Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan personellere emeklerinden dolayı teşekkür etti.

SABAHIN ERKEN SAATLERİNDE BİR ARAYA GELDİLER

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Geçici Aday Listesi yayınlandı! Aday listesinde kimler var? Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Geçici Aday Listesi yayınlandı! Aday listesinde kimler var?

Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarıyla sabah saat 06’da bir araya gelen Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi aday adayları Ali Altınışık ile Mümtaz Köse, çalışanlarla mesai öncesinde sohbet etme imkanı buldular. Temizlik işleri personellerinin sorunlarını dinleyen meclis üyesi aday adayları, daha temiz bir Muratpaşa ilçesi için çalışacaklarını anlattılar. Ali Altınışık ile Mümtaz Köse daha sonra ise personellere çorba ikramında bulundular.

Muhabir: BÜLENT ÖNER