31 Mart Yerel Seçimleri’nde ikinci kez Kemer Belediye Başkanı seçilen Necati Topaloğlu, Kemer’de oyların yüzde 47.31’ini aldı. Necati Topaloğlu ile ilgili merak edilen tüm başlıklar haberimizin detaylarında…

NECATİ TOPALOĞLU KİMDİR?

İkinci kez başkanlık koltuğuna oturan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 1955 yılında Fethiye'nin Seki köyünde doğmuştur. İlköğrenimini Seki'de tamamlayan Topaloğlu, Aydın Ortaklar Öğretmen Okulu'nda okumuştur. Topaloğlu, sınıf Öğretmenliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi ön lisans programı ile mesleki kariyerini geliştirdi. On yıl kadar, ülkenin çeşitli bölgelerinde görev yapan Topaloğlu, bu süre zarfında kendini geliştirdi. 1985 yılında eşi Fikriye Topaloğlu'nun “ebe” olarak Göynük Sağlık Ocağı'na tayini ile birlikte Necati Topaloğlu'da Göynük İlköğretim Okulu'na atandı. Topaloğlu, aynı okulda kesintisiz on sekiz yıl görev yaptıktan sonra 2002 yılında emekliliğe ayrıldı. 

Necati Topaloğlu Gençler

Antalya’nın merkezinde yüzlerce daireye elektrik verilemiyor… CHP Milletvekili Arı’dan büyük tepki Antalya’nın merkezinde yüzlerce daireye elektrik verilemiyor… CHP Milletvekili Arı’dan büyük tepki

TOPALOĞLU EN BAŞARILI BELDE BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ

Topaloğlu, 2004 yılı yerel seçimlerinde halkın büyük çoğunluğunun desteğiyle Göynük Belediye Başkanı seçildi. Bu görevini iki dönem üst üste sürdüren Necati Topaloğlu, 2007 yılında yaptığı çalışmalarla Akdeniz Bölgesi'nde “En Başarılı Belde Belediye Başkanı” seçildi. 2014 yılında çıkan yasa ile Göynük Beldesi, Kemer Belediyesi'ne bağlanınca görevini tamamlamış olan Topaloğlu, 10 yıllık Belediye Başkanlığı süresince beldesine 1 Meslek Yüksek Okulu, 1 Fen Lisesi, 1 Anadolu Lisesi, 1 öğrenci yurdu, 1 anaokulu kazandırdı. Topaloğlu, beldede yaşayan öğrenciler için üniversite hazırlık kursları, öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçlarının giderilmesi, ulaşımlarının sağlanması, burs temini gibi eğitime destek çalışmaları yaptı.

Necati Topaloğlu Çocuklarla Birlikte

NECATİ TOPALOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Bir önceki yerel seçimlerde DSP'den Kemer Belediye Başkanı seçilen Topaloğlu, 2024 seçimlerinde CHP adayı olarak girdiği seçimlerden zaferle çıktı. İkinci kez Kemer Belediye Başkanı olarak seçilen Topaloğlu, sanatsal ve kültürel çalışmaları, halkın ihtiyaçlarına çözüm üretme becerileriyle halkın sevgisini kazanmaya devam ediyor.  

Necati Topaloğlu Zeybek

Muhabir: DUYGU TEKİN