Antalya’da CHP ilçe örgütlerinde seçim heyecanı yaşanıyor. CHP Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanlığı için seçim yarışı devam ediyor. Başkan adayları arasında yer alan Nurşen Bildirici, seçim çalışmalarını düzenlediği ziyaretlerle sürdürüyor. 

"AYDINLIK YARINLAR İÇİN BAŞLIYORUZ"

Antalya CHP Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkan adayı Nurşen Bildirici, “Sadece çalışacağım. Temsil noktasında kadınların daha fazla olması için yapabileceğim ne varsa yapacağım” diyerek adaylığını açıkladı. Bildirici, “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında ülkemizi yeniden ayağa kaldırmak için hep birlikte mücadele edeceğiz. Aydınlık yarınlar için başlıyoruz” dedi. 

"FİKİRLERE ÖNEM VERECEĞİZ"

CHP’de Kadın Kolları Kongre süreci 20 Mayıs tarihinde ilçe kadın kolları başkanlığı seçimleri ile başladı. Antalya’da CHP Muratpaşa İlçe Kadın Kolları seçiminin 2 Haziran Pazar günü gerçekleştirilmesi bekleniyor. Adaylığını açıklayan Nurşen Bildirici, “Alınacak her kararda fikirlere kapımız her zaman ve herkese açık olacak. Fikirlere önem vereceğim. Gücümün yettiğince emek sarf edeceğim. Kadın kollarında imza yetkisi yok, bütçe yok, yetki yok ama sorumluluğu çok. Bunun altından kalkacağıma inanıyorum” ifadelerini kullandı.

"GENÇLERE HER ZAMAN ÖNEM VERMELİYİZ"

CHP Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkan adayı Bildirici, “Adaylığa son anda karar verdim. Genç bir aday olmasını görmek isterdim. Gençlerimiz aday olsun bizler de arkasında destek olalım diyorduk ama en sonunda aday çıkmayınca ben aday olmak istedim. Asıl isteğim gençlerin ön planda olması. Benim için gençler ön planda olsun. Bizler destek olalım. Onların eksiklerini tamamlayalım ve destek olalım” şeklinde konuştu.

"ANTALYA'YI ORTAK AKILLA YÖNETECEĞİZ"

Adaylık sürecinde en büyük desteği eşinden gördüğünü söyleyen Bildirici, “Eşim adaylığım konusunda bana yol gösterdi. ‘Sen aday ol, yönetimini genç oluştur. Onlara yol aç. Sen iki yıllık süreçte yerine bırakabilecek bir genç olsun’ dedi. Böylelikle bir yola çıktım” diyerek sözlerini şöyle devam ettirdi:

“Kadın Kolları'nın yönetimi 12 asil 12 yedek. Ama benim için 24+1, hatta Cumhuriyet Halk Partisi'nin üyesi tüm kadın arkadaşlar kadın kollarının yönetimi üyesi. Alınacak kararlarda onların fikirlerine açık olacağız. Fikirlere önem vereceğim, yapılabilecek şeyleri elimden geldiğince yapmaya çalışacağım. Gücümün yettiğince yetişebildiğim her yere yetişeceğim. Sadece çalışacağım. Temsil noktasında kadınların daha fazla olması için yapabileceğim ne varsa onu yapacağım.”

Muhabir: BÜLENT ÖNER