Kent genelinde yol açma çalışmasına hız veren Alanya Belediyesi, Payallar Mahallesi'nde Softalar Sokak'tan Emişbeleni Mahallesi'ne uzanan 5 kilometrelik yolu hizmete sunmaya hazırlanıyor.

KISA ZAMANDA HİZMETE SUNULACAK

Alanya Belediyesi, batı bölgesinde birçok mahallenin kullanacağı yeni bir bağlantı yolunu hizmete sunmaya hazırlanıyor. Payallar Softalar Sokak'tan Emişbeleni Cumhuriyet Caddesi'ne bağlanacak olan yolda genişletme ve düzenleme çalışması devam ediyor. Kotlama ve dolgu çalışmalarının sürdürüldüğü yol, en kısa zamanda asfaltlanarak hizmete sunulacak. 

VATANDAŞLAR MEMNUN OLDU

Payallar ve Emişbeleni arasında devam eden yol çalışması ile Toslak, Emişbeleni ve Yeniköy mahallelerinin yeni hale ulaşımını kolaylaştıracak olan yol aynı zamanda yeni devlet hastanesine de alternatif bir güzergâh oluşturacak. 

Muhittin Böcek'ten gençlere anlamlı hediye Muhittin Böcek'ten gençlere anlamlı hediye

Softalar Sokak sakinleri, yıllardır dar olan yoldan dolayı ulaşımda zorluk çektiklerini, bir araçlık genişlik olan 5 kilometrelik yolun genişletildiğini belirterek, herkesin memnun olduğunu söyledi. Bölgenin eski bir mahalle ve yoğun bir yerleşim yeri olduğunu aktaran mahalleli, belediye başkanına teşekkür etti.