2014 yılında iş insanı Bedri Güntay ile dünyaevine giren iki erkek çocuk annesi oyuncu Pelin Karahan, Berfu Yenenler'in YouTube'da sunduğu 'Talk Show Perileri'ne konuk oldu. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Karahan, evliliğiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

"EVLİLİK DÜZEN İSTER"

Üçüncü çocuk istemediğini belirten ünlü oyuncu, iki evladının çok hareketli oldupunu dile getirdi. Karahan, "Vicdan olarak onlara yetişemiyormuşum gibi geliyor. Bir de Bedri bazen çocuklaşabiliyor. 3 erkekle evde bazen anlaşılmadığımı hissettiğim anlar oluyor. Evlilik düzen ister. Bedri akşam eve gelince kapıyı benim açmamı, sabah da uğurlamamı istiyor. Ama bunu yapamıyorum, o an aklıma gelmiyor. Bu büyüme yetişme tarzıyla alakalı" dedi.

"POHPOHLAMAK LAZIM"

Erkeklere bakış açısını da yansıtan Karahan, "Her şeyi annemle halletttiğim için hiçbir erkeğin maddi manevi varlığına ihtiyaç duymadım. Hep kendi paramı kazandım. Ama biri olunca erkeği ezip geçmemek lazım. Pohpohlamak lazım. Erkek de öyle erkekliğini hissediyor. Bunu unuttuğun zaman dengeler şaşıyor. Bedri beni ilk yemekte bağladı. Sonra bir baktım evlenmişiz. Bana iyi geldi" diye konuştu.

Hadise'nin eski kocası, Antalya'nın ünlü alışveriş ve eğlence merkezinde mekan açıyor! Hadise'nin eski kocası, Antalya'nın ünlü alışveriş ve eğlence merkezinde mekan açıyor!

"BEN TAKILMAM"

Evlilikte kıskançlık konusuna da değinen Karahan, "Bir ara kadınlar sosyal medyada eşime çıplak fotoğraflarını gönderiyordu. Tuhaflar. Ben takılmam öyle şeylere, hiç kıskanç değilimdir. Ama Bedri çok kıskanç" yorumunda bulundu.

"ALNIM KIRIŞ KIRIŞ"

Ünlü isimler arasında yaygın bir konu olan 'estetik' başlığına da açıklamalarında yer veren Karahan, "Düzenli botoks yaptırıyordum ama alnım gördüğünüz gibi kırış kırış. Çok spor yaptığım için tutmuyor. Mümkün değil, olmuyor" şeklinde konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ