Antalya’nın Serik ilçesinde "3. Eskiyörük Uçurtma Şenliği" yapıldı. Gökyüzün uçurtmalar ile renklendiği etkinlikte çocuklar keyifli anlar geçirdi. Birbirinden renkli, yarışmalara ev sahipliği yapan etkinlikte çocuklar hem eğlendi hem de birbirinden değerli ödülleri kazanarak unutulmaz anlar yaşadı. 

BİRBİRİNDEN ZEVKLİ ETKİNLİKLER VE DEĞERLİ ÖDÜLLER

Serik  Eskiyörük Mahalle Muhtarlığı tarafından Bababelen Tepesi'nde düzenlenen şenlikte, çocuklar uçurtmaları ile gökyüzünü renklendirirken çuval, yumurta taşıma, halat çekme ve bayrak yarışları gibi birçok yarışma bu etkinlikte gerçekleştirildi. Yarışmalarda dereceye giren çocuklara bisiklet, paten, ayakkabı, saat, satranç takımı hediye edildi.

ÇOCUKLAR YARIŞIRKEN EĞLENDİLER

Mahalle Muhtarı Ramis Güzel, gazetecilere yaptığı açıklamada, etkinliğe 800'ün üzerinde çocuğun katıldığını ifade etti. Çocukları sevindirmek için şenlik düzenlediklerini belirten Güzel, "Çocuklar yarışırken eğlendiler, ödül kazandılar. Çocuklarımızı bir gün de olsa sosyal medya ve bilgisayarlardan kurtarıp, güzel bir vakit geçirmelerini sağlamak istedik." dedi.

Döşemealtı'nda elektrik kesintisi: 27 Mayıs Pazartesi günü kesinti uygulanacak mahallelerin tam listesi... Döşemealtı'nda elektrik kesintisi: 27 Mayıs Pazartesi günü kesinti uygulanacak mahallelerin tam listesi...

Kaynak: AA