Antalya’da öğlen saatlerine dikkat! Yer yerinden oynayacak. CHP'liler Mesut Kocagöz için birleşiyor Antalya’da öğlen saatlerine dikkat! Yer yerinden oynayacak. CHP'liler Mesut Kocagöz için birleşiyor

Yerel seçimlere sayılı günler kalırken, adaylar da seçim bölgeleriyle ilgili projelerini düzenledikleri tanıtım toplantıları eşliğinde kamuoyu ile paylaşıyor. Cumhur İttifakı Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer, Atatürk’ün Antalya’yı ziyaret ettiği 6 Mart tarihinde projelerini tanıtacağını açıkladı. 

“KEPEZ’İ YARINLARA HAZIRLAYACAĞIZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Kepez’in emanetini devam ettireceksiniz” yönündeki talimatı doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Cumhur İttifakı’nın Kepez Belediye Başkan adayı Rıza Sümer, “Nefes aldığımız müddetçe vatandaşımızın derdiyle dertlenmek görevimizdir. Bu makamlar, bu hizmetler için birer vesiledir. Mevcutla yetinmeyen, asla geri adım atmayan, sürekli ileriye bakan bir anlayışla, Kepezimizi yarınlara hazırlayacağız” açıklamasında bulundu. 

PROJE LANSMANI 6 MART'TA 

Rıza Sümer, önümüzdeki hafta Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde “Türkiye’nin yüzyılı, Kepez’in yüzyılı olacak” temalı projelerini duyuracağı tanıtım toplantısı hakkında çağrıda bulundu. Sümer, “Kepez’in yüz akı 100 projeyi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Antalya’ya geldiği günün yıl dönümünde 6 Mart Çarşamba günü saat 19.00’da Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde duyuracağız. Tüm hemşerilerimiz davetlidir. Gençler, çocuklar, yaşlılar, engelliler ve kadınlar başta olmak üzere tüm toplumsal kesimlere karşı hassas sosyal belediyecilik hizmetleri sunacağız. Büyüyen ve kalkınan Kepez için büyük ve vizyon projelerimizi hazırladık. Biz yaptık yine biz yapacağız” diye konuştu. 
 

Kaynak: HABER MERKEZİ