Antalya'da, 1 kişinin öldüğü, 7 kişinin yaralandığı teleferik kazası sonrası tutuklanan, özgürlüğünü iki beyaz güvercini gökyüzüne bırakarak kutlayan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, hem Kurban Bayramı hem Babalar Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

"TARİFSİZ MUTLULUK YAŞIYORUM"

Geçirdiği tutukluluk sürecini "zorlu ve meşakkatli" olarak tanımlayan Başkan Kocagöz, Kurban Bayramı mesajında özgürlüğün önemine dikkat çekti. Başkan Kocagöz, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Zorlu ve meşakkatli bir sürecin ardından, mübarek Kurban Bayramı’nda sizlerle olmanın tarifsiz mutluluğunu yaşıyorum. Bu süreçte, özgürlüğün hava gibi, su gibi kıymetli olduğunu derinden anladım. Sizlerden ayrı kaldığım günlerde, desteklerinizin ve dualarınızın bana güç verdiğini bilmenizi isterim.

Kurban Bayramımızın güzel şehrimize, ülkemize, islam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Sevdiklerimizle bir arada olmanın kıymetini bileceğimiz nice mutlu bayramlara..."

"HER ANIMIZDA BİR ÇINAR GİBİ"

Başkan Kocagöz, Haziran ayının 3. pazar günü kutlanan Babalar Günü'ne ilişkin mesajında ise şunları kaydetti: "Çocuklarına her zaman kol kanat geren, hayatın her anında bir çınar gibi gölgesine sığındığımız, bir çocuğun en büyük kahramanı babalarımızın Babalar Günü'nü kutluyorum." 

Muhabir: DUYGU TEKİN