Hyundai o modele zam yaptı mı? Sevilen SUV Bayon'un 2024 fiyatı ne oldu?... Hyundai o modele zam yaptı mı? Sevilen SUV Bayon'un 2024 fiyatı ne oldu?...

AGTG INTERNATIONAL Arena Global Gayrimenkul TİC. LTD ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Özden, değişik alanlarda kuruldukları günden bu yana, Antalya merkezli birçok önemli çalışmaya imza attıklarını dile getirdi. Özden, bünyelerinde oluşturulan profesyonel WEB Tasarım Birimi sayesinde bundan sonra Antalya ve yurt genelinde önemli sayfa ve yazılım çalışmalarına imza atacaklarını duyurdu.

SADECE İŞ DEĞİL, DEĞER KATMAK İSTİYORUZ

Birçok alanda ortaya koyduğu çalışmalarla adından sıkça bahsettiren AGTG INTERNATIONAL Arena Global Gayrimenkul TİC. LTD ŞTİ. WEB tasarım ve yazılım çalışmalarında da etkili bir şekilde sektörde ki yerini aldı. Web sayfa ve yazılım çalışmalarında önemli bir ekip kurulduğunu anlatan Yasin Özden, “Vizyonumuz, müşterilerimize sadece iş değil, aynı zamanda değer sunmaktır. Web sitesi tasarımından özel yazılım geliştirmeye, WordPress platformunu etkili bir şekilde kullanmaktan SEO stratejileri oluşturmaya, grafik tasarımın gücünden dijital pazarlamanın geniş yelpazesine kadar bir dizi hizmet sunarak müşterilerimize rakiplerinin önünde olma fırsatı sunuyoruz” dedi.

İHTİYACA GÖRE ÇÖZÜM ORTAĞI OLUYORUZ

“Her müşterinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak başarılarını en üst düzeye çıkarmak ve onları rekabetin önünde tutmaktır. Bizimle çalışarak, işinizi güçlendirmek ve değer katmak için doğru partneri bulduğunuzdan emin olabilirsiniz” diye konuşan AGTG INTERNATIONAL Arena Global Gayrimenkul TİC. LTD ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Özden, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Müşteri odaklı yaklaşımımız, her projede müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirmemizi sağlar. Her müşteri benzersizdir ve işte bu nedenle her projeyi farklı bir bakış açısıyla ele alırız. Hedeflerinizi ve beklentilerinizi anlayarak, size en iyi sonuçları sunmak için çalışırız. AGTG INTERNATIONAL olarak web sitesi, özel yazılım, WordPress, SEO, grafik tasarım ve dijital pazarlama alanlarında uzmanlığa sahibiz. İhtiyacınıza uygun hizmetler sunarak, dijital yüzünüzü güçlendirir ve işinizi daha da ileriye taşırız. Müşterilerimize değer katmayı taahhüt ediyoruz ve bu taahhüdü her projede gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz.”

Muhabir: BÜLENT ÖNER