Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TAG Otoyolu'nun Serbest Bölge Kavşağı-Mersin Kavşağı kesimi 0-1. kilometrelerinde yapım çalışması nedeniyle sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım sol şeritten sağlanıyor.

DÜZCE-SAKARYA İSTİKAMETİ TRAFİĞE KAPATILDI

Kartepe-Sakarya yolunun 0-1. kilometrelerinde Kozluk Köprülü Kavşağı B kolunda yapım çalışması sebebiyle Düzce-Sakarya istikametinde iki şerit trafiğe kapatılarak, ulaşım Kozluk Caddesi ve Ada Sanayi Caddesi üzerinden gerçekleştiriliyor.

DÜZCE-AKÇAKOCA İSTİKAMETİ TRAFİĞE KAPATILDI

Akçakoca-Düzce yolunun 14-18. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları dolayısıyla Düzce-Akçakoca istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü devam ediyor.

İZMİR-TORBALI-BELEVİ İSTİKAMETİNDE YAPIM ÇALIŞMASI VAR

İzmir-Torbalı-Belevi yolunun 22-24, Nevşehir-Ürgüp-Kayseri yolunun 20-25, Diyarbakır-Mardin yolunun 13-16. kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor.

Antalya’daki başsavcı ve avukat tartışmasına kilit noktası! Antalya’daki başsavcı ve avukat tartışmasına kilit noktası!

EMİRDAĞ-BOLVADİN-ÇAY YOLUNDA TRAFİK İŞARETLERİNE DİKKAT!

Emirdağ-Bolvadin-Çay yolunun 23-24. kilometrelerinde yapım çalışmaları sebebiyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

İNEBOLU-KASTAMONU İSTİKAMETİNDE YAPIM ÇALIŞMASI VAR

İnebolu-Kastamonu yolunun 53-55. kilometrelerinde yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşıma servis yolundan izin veriliyor.

ADIYAMAN-KAHTA YOLUNDA ULAŞIM KONTROLLÜ İLERLİYOR

Adıyaman-Kahta yolunun 11-14. kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü sağlanıyor.

PİRAZİZ-GİRESUN-TİREBOLU İSTİKAMETİNE DİKKAT!

Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 0-74. kilometrelerinde yol boyu gelişim, peyzaj, temizlik ve bakım çalışması sebebiyle 08.00-18.00 saatlerinde her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştiriliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ