Adana’nın Pozantı ilçesine bağlı bir otoyolda zincirleme kaza meydana geldi. İsmi öğrenilemeyen TIR sürücüsü, Adana-Pozantı Otoyolu'nun Akçatekir mevkiinde devrildi. Sürüklenen araç, karşı yönden gelen TIR ve otomobillere çarptı. Kazada 7 kişi yaralandı.

TIR DEVRİLDİ VE KARŞI YÖNDEN GELEN OTOMOBİLE ÇARPTI

Olay, Adana’nın Pozantı ilçesine bağlı Akçatekir Mevkiinde otoyolda meydana geldi. İsmi öğrenilemeyen TIR sürücüsü, Adana-Pozantı Otoyolu'nun Akçatekir mevkiinde devrildi. Sürüklenen araç, karşı yönden gelen TIR ve otomobillere çarptı.

OTOYOL BİR ANDA CAN PAZARINA DÖNDÜ    

Kazaya, toplamda 2 tır ve 5 otomobilin karıştı. Ortalık bir anda can pazarına döndü. Kazayı gören diğer sürücüler olaya hemen 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekipleri gönderildi. Yaralara ilk müdahale olay yerinde yapıldı.  

Mersin’de araba alev topuna döndü Mersin’de araba alev topuna döndü

TOPLAMDA 6 KİŞİ YARALANDI

Kaza yerine gelen itfaiye ekipleri uzun uğraşlar sonucu yaralıları araçlardan çıkardı. Ambulans ile 2'si ağır olmak üzere toplamda 7 yaralı hastanelere kaldırıldı. Polis kazayla ilgili inceleme başlattı. Kaza nedeniyle otoyolda trafik durma noktasına geldi. Kaza yeri savaş alınana döndü. 


 
 

Kaynak: İHA