ADGİAD yönetimi tarafından düzenlenen istişare toplantısı iş insanı Mesut İşleyen’e ait İşleyen Balık Restoranda gerçekleşti. Dernek çalışmalarının masaya yatırıldığı toplantıda ADGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Özbay, yapılan çalışmaları anlattı. Toplantının ardından Mesut İşleyen'e ADGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Özbay tarafından ADGİAD plaketi ve Amedspor forması hediye edildi. 

TOPLANTILARA ARALIKSIZ DEVAM EDİLİYOR

ADGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Özbay, dernek toplantılarının rutin şekilde devam ettiğini dile getirdi. İşleyen Balık Restoranda düzenlenen toplantıda bir araya gelen ADGİAD yönetimleri birlik ve beraberlik mesajlarına imza attılar. Toplantıya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

AESOB Başkanı Adlıhan Dere: "Değerlere bağlı nesiller yetiştirmeliyiz" AESOB Başkanı Adlıhan Dere: "Değerlere bağlı nesiller yetiştirmeliyiz"

“ADGİAD Divan Kurulu, Haysiyet Divanı ve misafirleriyle beraber Mesut İşleyin'in sahibi olduğu İşleyen Balık'ta yemekli bir istişare toplantısı gerçekleştirmiştir. Toplantımızın organizasyonunda emeği geçen Mesut İşleyen'e ADGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Özbay tarafından ADGİAD plaketi ve Amedspor forması hediye edilmiştir. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”

OCAK AYINDAN BU YANA YAPILAN ÇALIŞMALAR KAMUOYUYLA PAYLAŞILACAK

Düzenlenen toplantıya ilişkin olarak ADGİAD tarafından şu cümlelere yer verildi:

“Yılbaşından beri yapılan faaliyetlerle ilgili bilgilendirme ve önümüzdeki süreçte yapmayı hedeflediklerimiz üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Özellikle geçen aylarda yardımlaşma faaliyetlerine ağırlık verildiği önümüzdeki süreçte de neler yapılabilir üzerine duruldu. Ramazan ayında ve sel felaketinden ve evi yana bir hemşerimize yardımda bulunduk. Ayrıca bir hayırseverin bize gönderdiği kıyafetleri hemşeri dernekleri vasıtasıyla dağıtımını yaptık.”

Muhabir: BÜLENT ÖNER