Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’de turizm sektörüne hizmet eden acentecilerle bir araya geldi. Kemer Belediyesi’nde düzenlenen toplantıda Kemer Belediyesi Kültür Evi ve Kemer Villa adıyla bilinen Ters Ev’e acenteler aracılığıyla turist çekmek ve Kemer’in tanıtımına katkı sağlayacak faaliyetler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

KEMER'İN TANITILMASI İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Acentecilerin isteklerini ve önerilerini de dinleyen Başkan Topaloğlu, Kemer Belediyesi Kültür Evi ile Ters Ev’in Kemer tanıtımı için önemli olduğunu söyledi. Tüm acentecilere iyi bir turizm sezonu geçirmelerini temenni ettiğini belirten Topaloğlu, “Amacımız Kemer’e gelen misafirlerimize daha kaliteli bir hizmet vermek. İlçemizde bulunan tarihi ve kültürel yerleri daha fazla tanıtmak. Bu yerlere misafirlerimizi nasıl çekebiliriz diye acentecilerimizle görüştük. İş birliği içerisinde Kemer’imize katkı sağlayacağız. Turizmi daha kaliteli hale getirmek ve çeşitlendirmek için acentecilerimizin fikirleri bizim için önemli. Destekleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. 

ACENTECİLER KÜLTÜR EVİNİ GEZDİLER

Toplantı sonrasında acenteciler, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin ve Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Cansın Efir ile Kemer Belediyesi Kültür Evi’ni gezerek incelemelerde bulundu. Kültür Evi’ni gezen acenteciler, Kültür Evi Sorumlusu Ramazan Kar’dan bilgi aldı. 

Kaynak: Kemer Belediyesi / Bülten