Antalya'da Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Yıldırım mesajında, "Alın teriyle elde edilen kazanç kutsaldır" ifadelerine yer verdi.

AKSU BELEDİYE BAŞKANI İŞÇİLERLE OMUZ OMUZA

İşçilerle birlikte omuz omuza fotoğraf paylaşan Başkan Yıldırım 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü dolayasıyla yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

25 Mayıs Karayollarında son durum ne? Kumluca-Kemer-Antalya istikametine dikkat! 25 Mayıs Karayollarında son durum ne? Kumluca-Kemer-Antalya istikametine dikkat!

"Ülkemizin ve bölgemizin gelişip kalkınmasında büyük bir öneme sahip olan,  fabrikada, büroda, tarlada, bağda ve bahçede gece gündüz demeden çalışarak geçimini sağlayan, milli gelirde büyük bir paya sahip olan tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun. Emek, bilgi ve becerileriyle alın terini harmanlayarak hayatımıza değer katan, aydınlık güzel yarınların mimarı tüm işçilerimiz ve çalışanlarımıza aileleriyle beraber sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür diliyorum." 
 

Kaynak: Aksu Belediyesi / Bülten