Antalya’nın Gazipaşa ilçesi Zeytinada Mahallesi’nde yaşayan ve 19 Nisan tarihinden bu yana kendisinden haber alınamayan 51 yaşındaki Fetullah Kaya’yı arama çalışmaları yeniden başlatıldı. Kaya’nın kaybolduğu gün kullandığı motosiklet, ekipler tarafından ormanlık alanda bulundu.

KAYIP ŞAHISTAN 18 GÜNDÜR HABER ALINAMIYOR 

Antalya’nın Gazipaşa ilçesine yaklaşık 25 kilometre uzaklıktaki Zeytinada Mahallesi’nde meydana gelen olay 19 Nisan Cuma günü yaşandı. Saat 15.00’te evinden çıktığı tespit edilen 51 yaşındaki Gökmen lakaplı Fetullah Kaya’dan 18 gündür haber alınamıyor. O günden sonra evine geri dönmeyen Kaya, jandarma ve AKUT ekipleri tarafından aransa da izine rastlanmamış, arama çalışmaları ise sonlandırılmıştı.

ARAMALAR KAYIP VATANDAŞ İÇİN TEKRAR BAŞLATILDI 

18 gün önce kaybolan ve haber alınamayan Fetullah Kaya’yı arama çalışmaları yeniden başlatıldı. Antalya İl Jandarma Komutanlığı ve Antalya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kurulan özel ekipler, Zeytinada Mahallesi’nde arama çalışmalarını yeniden yoğunlaştırdı.

KAYIP FETULLAH KAYA'NIN MOTOSİKLETİ BULUNDU

Fetullah Kaya’nın olay günü kullandığı motosiklet, ekipler tarafından Zeytinada Mahallesi’nde ormanlık alanda bulundu. Jandarma olay yeri inceleme ekipleri tarafından incelenen motosikletin plaka yazılarının ise tamamen silik olduğu dikkatlerden kaçmadı. Ekiplerin, Kaya’yı arama çalışmaları devam ediyor.

Adana ve Mersin’deki o şebekeye polis çelmesi! 18 tutuklama Adana ve Mersin’deki o şebekeye polis çelmesi! 18 tutuklama

Kaynak: İHA