Serik Belediyesi, turizm potansiyelini artırmak ve bölgenin gastronomik çeşitliliğini zenginleştirmek amacıyla Boğazkent Mahallesi'nde denize sıfır konumda yeni bir restoran olan Deniz Yıldızı'nı hizmete açtı.

SERİK'TE 'DENİZ YILDIZI' RESTORANI AÇILDI!

Yerel halkın ve turistlerin ilgisini çekecek yeni mekan, deniz kenarındaki manzarasıyla dikkati çekiyor. Deniz mahsulleriyle ünlü Serik bölgesinde açılan Deniz Yıldızı restoranı, lezzetli deniz ürünleriyle dolu menüsüyle misafirlerini ağırlamaya hazır.

DENİZ YILDIZI RESTORANI NE ZAMAN AÇILACAK?

Serik Belediye Başkanı Kadir Kumbul, "Serik'in doğal güzelliklerini ve zengin deniz ürünlerini bir araya getiren Deniz Yıldızı restoranını hizmete açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çalışma arkadaşlarıma dedim ki 'Tesisimizi 19 Mayıs akşamına yetiştirin iki mutluluğu bir arada yaşayalım.' Beni kırmayarak sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar var gücüyle çalışıp kısa bir süre içerisinde Deniz Yıldızı tesisimizi yetiştiren, hizmete açmayı başaran çalışma arkadaşlarımı kutluyorum ve çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 

HEM RUHLARINI HEM KARINLARINI DOYURACAKLAR

Restorana gelen misafirlerin hem deniz manzarasıyla ruhunu dinlendireceğini hem de birbirinden lezzetle yemeklerle karınlarını doyuracağını söyleyen Başkan Kumbul, "Boğazkent Mahallemize kazandırdığımız restoranımızda misafirlerimiz, hem lezzetli yemeklerin keyfini çıkaracaklar hem de eşsiz deniz manzarasıyla ruhlarını dinlendirebilecek. Yerli ve yabancı misafirlerimizin favori mekânlarından bir tanesi olacak" dedi.

Deniz Yıldızı restoranının yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olması ve Serik'in tanıtımına katkıda bulunması bekleniyor.

Kaynak: DHA