Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ile Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Antalya İl Başkanlığını ziyaret etti. Ağbaba ve Karasu daha sonra ise Döşemealtı Belediye Başkanı Menderes Dal’ı ziyaret etti. CHP’li milletvekillerinin şehirde bir dizi ziyaretleri süreceği öngörülüyor.

KARASU VE AĞBABA’DAN SÜPRİZ ZİYARET

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ile Malatya Milletvekili Veli Ağbaba Antalya’da ilk olarak il başkanlığını ziyaret etti. CHP İl Başkanı Nail Kamacı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Karasu ile Ağbaba, Antalya’daki parti çalışmaları hakkında il yönetiminden bilgi aldılar. Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Nail Kamacı şu ifadelere yer verdi:

“Genel Başkan Yardımcımız ve Sivas Milletvekilimiz Ulaş Karasu, Malatya Milletvekilimiz Veli Ağbaba ve Antalya Milletvekilimiz Sururi Çorabatır’ı il başkanlığımızda ağırladık. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz”

MENDERES DAL’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ile Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, il başkanlığı ziyaretinin ardından daha sonra Döşemealtı Belediye Başkanı Menderes Dal’ı makamında ziyaret ettiler. Konuk milletvekilleri Dal’a başarılar diledi. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ile Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın Antalya’da ziyaretlerini gün boyu sürdürecekleri açıklandı. 

Muhabir: BÜLENT ÖNER