Ülkemizde alkolden alınan KDV ve ÖTV vergileri, beraberinde alkollü içeceklerin de aşırı pahalanmasını sağlıyor. Yeni yıl ile birlikte gelen zamların etkilediği ürünlerden birisi ise Jagermeister oldu. Jagermeister fiyatları 2024 listesini en güncel haliyle sizlere sunuyoruz.

Jagermeister fiyatı, Cold Brew ve Manifest gibi çeşitler itibariyle 35’lik, 50’lik, 70’lik ve 100’lük seçenekler arasında değişiklik gösteriyor. Jagermeister alkol fiyatları, Almanya ve Gürcistan gibi yurt dışı ülkelerinde daha ucuzken, Türkiye’de oldukça pahalıdır. Yapılan zamlardan sonra Jagermeister likör fiyatları ne kadar oldu? Güncel bilgileri inceleyelim…

Jagermeister Likör Fiyatları Zamlandı!

Likör, mayalanma süreçlerinin kullanılmadığı alkollü içkilerden birisi olarak şekerli yapısıyla bilinen bir içecektir. Likör markaları içerisinde ise dünyada olduğu gibi Türkiye’de de merak edilen seçeneklerden olan Jagermeister fiyatları, yeni yılda zamlandı! Güncel fiyat listesine göre Jager fiyatlarında %30’a varan zamlar söz konusudur.

Jagermeister içki fiyatları, doğrudan döviz kuru ve vergi oranları ile belirlenmektedir. Migros gibi süpermarketlerde tavsiye edilen satış tutarı uygulanırken, tekel bayilerde ise daha farklı fiyatlar karşınıza çıkabilmektedir. Bu nedenle Jagermeister fiyatı 2024 listesine mutlaka göz atmalısınız. İşte detaylar…

Jagermeister Fiyatları 2024: Tüm Çeşitler

Jagermeister Likör Fiyatları

Jagermeister, okunuşu itibariyle yager alkol fiyatı şeklinde de araştırmalara konu olabiliyor. Cold Brew ve Manifest gibi seçeneklere sahip olan ürün, pahalı likörler arasında sayılabilir. Fiyatlar ise ekonomik koşullara göre yıl içerisinde düzenli olarak değişmektedir.

Jagermeister fiyatları 2024 yılında gelen zamlar sonrasında güncel olarak şu şekildedir:

35’lik Jager Fiyatı

515 TL

Jager Fiyat 50’ cl

705 TL

Jagermeister 70’lik Fiyatları

940 TL

Jagermeister Fiyat 100 cl

1.300 TL

Jagermeister Manifest Fiyatları 50’lik

1.075 TL

100’lük Jagermeister Fiyatları (Manifest)

1.950 TL

Jagermeister Cold Brew Fiyatları 100’lük (Coffee)

1.025 TL

Jagermeister çeşitleri ve fiyatları güncel haliyle bu şekildedir. Fiyatlar, Migros ve Metro Market gibi büyük zincir marketlerde bu haliyle yer alırken, tekel bayi ya da diğer satış noktalarında değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Jagermeister içki fiyatı incelemesini farklı satış yerleri açısından gerçekleştirmeniz önemlidir.

Jagermeister ne kadar sorusunu çeşitler itibariyle daha detaylı olarak inceleyelim.

Önerilen içerik: Bira Fiyatları Güncel

1- Jagermeister 1 LT Fiyatları

Jagermeister fiyatları 1 litre seçenekleri için sadece orijinal ve Manifest çeşitlerine ulaşabiliyorsunuz. Manifest serisi, likör tercihinde ilk sıradaki çeşit olsa da tüm ürünlerin fiyat listesini detaylı olarak incelemek gerekebilir.

Jagermeister 1 lt fiyatları 2024 yılı itibariyle çeşitlerine göre şu şekildedir:

 • Jagermeister Likör Fiyatı 1 Litre (Orijinal): 1.300 TL
 • Jagermeister Manifest Fiyatı 100 cl: 1.950 TL

Görüldüğü üzere Manifest çeşitleri orijinallerine göre daha pahalıdır. Bunun nedeni bileşenindeki maddelerin daha fazla ve özel üretim teknikleriyle oluşturulmuş olmasıdır. Jagermeister fiyatlarını 70’lik seçenekler için inceleyelim…

2- Jagermeister 70'lik Fiyatları

Jagermeister Türkiye fiyatı için en fazla merak edilen çeşit 70’lik seçeneklerdir. İlgili markanın orijinal serisinde yer alan 70’lik seçenekler, fiyat bakımından Migros ve diğer satış noktaları arasında merak ediliyor. İnceleyelim…

Limak Doğu Anadolu Çimento halktan yoğun talep gördü Limak Doğu Anadolu Çimento halktan yoğun talep gördü

Jagermeister 70’lik likör fiyatları güncel olarak şu şekildedir:

 • Jagermeister Orijinal 70’lik Likör Fiyatı: 940 TL

3- Jagermeister Fiyatı 50'lik

Jagermeister Manifest Fiyatları

Jagermeister kaç TL sorusunu soran kişilerin birçoğu, 50’lik çeşitlere dair güncel fiyat bilgilerini merak ediyor. Likör tercihinde Jager’i seçtiğinizde orijinal ve Manifest serileri için 50’lik likör çeşitlerini bulabiliyorsunuz. İşte detaylar…

Jagermeister fiyatları 50’lik çeşitler için zamlı olarak aşağıdaki gibidir:

 • Jagermeister 50’lik Fiyatı: 705 TL
 • Jagermeister Manifest 50’lik Likör Fiyatları: 1.075 TL

4- 35'lik Jager Fiyatları

Jagermeister içki fiyatları için son olarak 35’lik seçenekleri değerlendirelim. Türkiye’de satılan likör markaları içerisinde Jagermeister, satış noktalarında en fazla 35’lik çeşitler itibariyle yer almaktadır. Bu nedenle tekel bayi, Migros, Metro Market, CarrefourSA gibi farklı yerlerde bu çeşidi kolayca bulabilmeniz mümkündür.

Jagermeister fiyatları 35’lik seçenekler için aşağıdaki gibidir:

 • 35’lik Jagermeister Alkol Fiyatı: 515 TL

5- Jagermeister Manifest Fiyatı

Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de Jagermeister çeşitleri içerisinde en fazla Manifest fiyatı merak ediliyor. Gerçekleşen zamlar sonrasında dört haneli rakamları bulan Jagermeister Manifest fiyatlarının önümüzdeki günlerde ekonomik gelişmelere göre artması beklenebilir.

Jagermeister fiyatları Manifest serisi için şu şekildedir:

 • Jagermeister Manifest 50’lik Fiyatları: 1.075 TL
 • Jagermeister Manifest Fiyatları 1 Litre: 1.950 TL

6- Jagermeister Cold Brew Fiyatları

Jagermeister Cold Brew Fiyatı

Jagermeister likör fiyatları için son olarak Cold Brew serisine değinelim. Kahveli likör arayışında olanların merak ettiği Jagermeister Cold Brew fiyatları 2024 yılında zamlandı! Güncel zamlı fiyat listesini inceleyelim…

Jagermeister fiyatları 2024 yılında Cold Brew Coffee serisi için şu şekildedir:

 • Jagermeister 100’lük Cold Brew Coffee Fiyatları: 1.025 TL

Migros Jagermeister Fiyatları 2024

Jager alkol fiyatlarını inceledik. Fiyatlar açısından en fazla araştırılan marketlerin başında ise Migros geliyor. Migros likör çeşitleri ve markaları arasında Jagermeister, hemen hemen tüm mağazalarda bulabileceğiniz bir seçenektir.

Ancak Jagermeister çeşitlerinin tamamını her Migros mağazasında bulamayabilirsiniz. Bu nedenle ürün alışverişi için büyük 5M Migros mağazalarına gitmeniz önerilmektedir. Migros Jagermeister fiyatları 2024 yılında şu şekildedir:

 • Migros Jager Fiyatı 35 cl: 515 TL
 • Migros Jagermeister Fiyatı 50 cl: 705 TL
 • Migros Jagermeister 70’lik Likör Fiyatı: 940 TL
 • Migros Jagermeister 1 Litre Fiyatları: 1.300 TL

Jagermeister fiyat Migros listesi güncel olarak bu şekildedir. Fiyatlar, genellikle markanın tavsiye ettiği KDV’li satış tutarları üzerinden etiketlere yansıtılmaktadır. Bu nedenle alkol kampanyaları haricinde de Migros, avantajlı fırsatları sağlamaya devam ediyor!

Jagermeister İçki Fiyatları: Almanya, Gürcistan, Kıbrıs Karşılaştırması

Jagermeister Türkiye fiyatı 2024 listesi için tüm bilgileri aktardık. İçeriğimizin başında Kıbrıs, Gürcistan ve Almanya gibi yurt dışı ülkelerde bu likörün ucuz olduğundan bahsetmiştik. Bunun nedeni ilgili ülkelerde Türkiye’de olduğu gibi alkolden alınan vergi oranlarının yüksek olmamasıdır.

Jagermeister fiyatları Almanya, Gürcistan ve Kıbrıs karşılaştırmasını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz:

Ürün

Almanya Fiyatı

Kıbrıs Fiyatı

Gürcistan Fiyatı

Jagermeister 35’lik Likör

7,30 €

200 TL

30,50 Lari

Jagermeister 50’lik Fiyatı

10,00 €

280 TL

44,90 Lari

Jagermeister 70’lik

12,30 €

425 TL

58,50 Lari

Jagermeister 100’lük Fiyatları

24,00 €

640 TL

77,50 Lari

Jagermeister likör fiyatları yurt dışı ülkelerinde bu şekildeydi. Genellikle fiyatların Türkiye’deki vergisiz alkol fiyatlarına eş değer olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle yurt dışı ziyaretlerinizde yasal sınır kadar Jagermeister getirmeniz, belirli bir fiyat avantajı sağlayabilir.

Jagermeister Nedir? İçindekiler…

Jagermeister Alkol Fiyatları

Jagermeister fiyatları 2024 bilgilerinden sonra ilgili likör markası ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi verelim. Jagermeister, içerisinde safrandan zencefile kadar 56 çeşit kök, baharat, meyve ve bitki barındıran bir likördür.

Üretiminde kullanılan özel teknikler ise ilgili içeceğin direkt olarak marka ismiyle anılmasını sağlamıştır. Jagermeister, günümüzde Alman likörleri arasında en önemli seçeneklerden birisi olarak biliniyor. Jagermeister alkol oranı ise çeşitlere göre değişmekle birlikte genellikle %35 olarak belirlenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Jagermeister fiyatları ve diğer konularla alakalı olarak sıkça sorulan sorular şöyledir:

1- Jagermeister ne tür bir içki?

Jagermeister, üretim teknikleri ve kullanılan hammaddeye göre likör sınıfına dahil olan bir içkidir. İlgili içecek, kokteyl içkisi olarak bilinirken aynı zamanda dünya çapında da belirli bir üne sahiptir.

2- Jagermeister fiyatı ne kadar?

Jagermeister fiyatları 2024 yılında çeşitlerine göre değişmekle beraber 515 TL ile 1.950 TL arasındadır.

Jagermeister alkol fiyatları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi ve önerilerinizi yorumlar bölümünden bize iletin, hemen yayınlayalım!

Muhabir: Veli Akoğlu