Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Çatalca-Kınalı kavşaklarındaki muhtelif kesimlerde altyapı tesis çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Antalya ve İzmir'den alıp Adıyaman'da satıyor! Kurbanlık develer 300 bin TL'ye satılıyor Antalya ve İzmir'den alıp Adıyaman'da satıyor! Kurbanlık develer 300 bin TL'ye satılıyor

MUĞLA-DENİZLİ İSTİKAMETİNDE ÜSTYAPI ÇALIŞMASI VAR!

Muğla-Denizli devlet yolunun 0-6. kilometrelerinde Denizli istikametindeki üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle ulaşım yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

AYDIN-ÇEŞME VE ÇANAKKALE-KARŞIYAKA YOLLARI TRAFİĞE KAPATILACAK

Aydın-Çeşme ve Çanakkale-Karşıyaka bağlantı yolları, aydınlatma direklerinin montaj çalışmaları dolayısıyla 23.00-05.00 saatlerinde araç trafiğine kapatılacak. Bu bölgede trafik akışı otogar istikametinden sürdürülecek.

ANKARA ÇEVRE YOLUNDA ULAŞIM KONTROLLÜ İLERLİYOR

Ankara Çevre Otoyolu'nun 8-9. kilometrelerindeki Karataş viyadüğünün Çankaya Kavşağı istikametindeki bölümünde genleşme derzi değişimi nedeniyle ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü devam edecek.

MERSİN-KIZILKALESİ-TAŞUCU OTOYOLU'NDA ÇALIŞMA VAR

TAG Otoyolu'ndaki "Mersin-Kızkalesi-Taşucu Otoyolu" yapım işi kapsamındaki çalışmalar sebebiyle yolun bazı bölümlerinde trafik akışı kontrollü sağlanıyor.

TOKAT-SİVAS YOLUNDA ULAŞIM KONTROLLÜ İLERLİYOR

Tokat-Sivas yolunun 39-45. kilometrelerinde orta refüj ve tretuvar çalışmaları dolayısıyla ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

ARHAVİ-HOPA-SARP YOLU TRAFİĞE KAPATILDI

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 20. kilometresindeki şev temizliği ve çelik ağ uygulama çalışması nedeniyle bölünmüş yolun Hopa-Sarp istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü gerçekleştiriliyor.

ISPARTA-EĞİRDİR GİDİŞ İSTİKAMETİ TRAFİĞE KAPATILDI

Isparta-Eğirdir yolunun 14. kilometresindeki sanat yapısı çalışmaları sebebiyle Isparta-Eğirdir gidiş istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü devam ediyor.

ÇANAKKALE-BANDIRMA YOLUNDA ULAŞIM İKİ YÖNLÜ İLERLİYOR

Çanakkale-Bandırma yolunun 44-46. kilometrelerinde muhtelif kesimlerdeki sanat yapıları imalat çalışması dolayısıyla ulaşıma bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü izin veriliyor.

HAKKARİ-YÜKSEKOVA İSTİKAMETİNDE HEYELAN ISLAH ÇALIŞMASI VAR

Hakkari-Yüksekova yolunun 1-2. kilometrelerinde heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden kontrollü sürdürülüyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ