Vatandaşlara kolaylık sağlamak, görüntü ve gürültü kirliliğini azaltmak amacıyla “Cepte anons” uygulamasına geçmeye hazırlanan Kemer Belediyesi, vatandaşların duyurulara daha kolay erişmesine olanak sağlayacak.

TÜM DUYURULARI CEPTEN TAKİP EDECEKLER

Vatandaşlar, vefat, kayıp, su kesintisi, elektrik kesintisi, etkinlik, meteoroloji, hizmet ve genel duyuruları “Cepte anons” uygulaması ile cep telefonlarından takip edilebilecek. Cepte Anons uygulaması yetkilisi Oğuz Benzek, söz konusu anons sitemi ile ilgili Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin ile ön görüşme yaptı.

Manavgat’ta 19 Mayıs coşkusu Manavgat’ta 19 Mayıs coşkusu

‘CEPTE ANONS’ UYGULAMASIYLA ANLAŞILMAMIŞ DUYURU KALMAYACAK

Görüşme sonrası açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Cepte anons uygulaması ile belediyemiz hoparlörlerinden yapılan sesli duyurular artık bu uygulama sayesinde cep telefonlarından anında ve otomatik olarak dinlenebilecek. Vatandaşlarımızın sadece “Cepte anons” uygulamasını cep telefonlarına indirmesi ve Kemer Belediyesi’ni eklemeleri yeterli olacak. Bu sayede vatandaşlarımızın duyurulardan haberdar olmaları için kolaylık sağlanmış olacak. Belediyemize ait hoparlörler de kullanılacak ama tamamen teknolojik olan uygulama sayesinde duyulmamış ve anlaşılmamış duyuru kalmayacak.” dedi.

Kaynak: Kemer Belediyesi-Bülten