Antalya Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı Türkiye Şampiyonası’nda çıktıkları ilk maçı kazandı. Bolu Artı Akademi ile yaptıkları ilk maçını 64-42 gibi üstün bir skorla kazanan Kepez’in kızları bir sonraki hafta Fenerbahçe ve Beşiktaş ile karşılaşacak.

KEPEZ’İN KIZLARINDAN İLK GALİBİYETİNİ ALDI

Kepez’in kızları ilk galibiyetini aldı. Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, Bolu Artı Akademi ile yaptıkları ilk maçını 64-42 gibi üstün bir skorla kazanarak bir sonraki tura yükseldi. 

FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ’A RAKİP OLACAKLAR 

Mersin'de düzenlenen şampiyonada yer alan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, karşılaşmayı baştan sona üstün götürdü. Kepez'in kızlarının yeni rakipleri ise şampiyonanın en güçlü rakipleri Fenerbahçe ve Beşiktaş olacak,

HEDEF İLK 8’İN İÇİNDE OLMAK

Şampiyonayı ilk 8’de tamamlamaları halinde kendileri için avantaj olduğunu belirten Basketbol Koordinatörü Besim Güvenç, bu sayede sonraki sezon da Antalya şampiyonu olmaları halinde elemesiz olarak tekrar Türkiye Şampiyonasına katılabileceklerini söyledi.

 
 
 

Kaynak: Kepez Belediyesi / Bülten