Bir Mücevher firması bir yeniliği hayata geçirerek adrese teslim fiziki altın ve gümüş satışlarına başladı. Şirket, Türkiye'de adrese teslim fiziki altın ve gümüş satışına başlayan ilk lisanslı finans kuruluşu oldu.

KUYUMCULUKTA BİR İLKE İMZA ATILDI

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Elektronik Para Kuruluşu lisansıyla faaliyetlerini sürdüren bir mücevher firması, fiziki altın satışlarında Türkiye'de önemli bir ilke imza attı.

13 FARKLI ALTIN ÇEŞİDİ ADRESE TESLİM ETME FIRSATI SUNUYOR

Kullanıcılarının mobil uygulama üzerinden satın aldıkları altın ve gümüş ürünler, siparişte belirtilen adrese sigortalı olarak teslimatı gerçekleştirilen ürünler arasında gram altın (1 gram, 2.5 gram, 5 gram, 10 gram, 20 gram, 50 gram), Cumhuriyet altını (çeyrek altın, yarım altın, tam altın), külçe altın (1 kilogram) ve gram gümüş (50 gram, 100 gram) seçenekleri bulunuyor.

KUYUMCUYA GİTMEDEN UYGULAMADAN İŞLERİNİZİ HALLEDEBİLİRSİNİZ

Uygulama üzerinden adrese teslim satışı gerçekleştirilen ürünler, kuyumculuk web siteleri ve pazaryeri uygulamalarına kıyasla çok daha uygun fiyatlarıyla dikkati çekiyor.

Antalya Muratpaşa Cuma Pazarı’nda güncel sebze ve meyve fiyatları (17.05.2024) Antalya Muratpaşa Cuma Pazarı’nda güncel sebze ve meyve fiyatları (17.05.2024)

ADRESE TESLİM FİZİKİ ALTIN VE GÜMÜŞ SATIŞI KOLAYLIKLA YAPILABİLİYOR

Açıklamada görüşlerine yer verilen mücevher firmasının Müdürü Enver Çetin, birçok bankanın ve elektronik para kuruluşunun gündeminde olan adrese teslim fiziki altın ve gümüş satışı konusunda ilk uygulayan finans kurumu olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Güncel Altın Fiyatları

TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINA BİR KAÇ GÜN İÇİNDE TESLİM EDİLECEK

Çetin, bir iştiraki olmalarının bu konuda bir ilke imza atmalarında en önemli etken olduğuna dikkati çekerek, "Gram altın, Cumhuriyet altınları, külçe altın ve gram gümüş kategorilerindeki 13 farklı ürünü, Türkiye'nin dört bir yanına sigortalı olarak birkaç gün içerisinde ulaştırıyoruz. Satış fiyatlarımız konusunda oldukça iddialıyız." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA