Nefesler 10-11-12 Mayıs 2024 tarihlerinde yapılacak olan CW Enerji Türkiye Yağlı Güreş Ligi için tutuldu. Manavgat Ilıca Stadyumu’nda yapılacak olan CW Enerji Türkiye Yağlı Güreş Ligi için Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, hazırlık çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı.

MANAVGAT GÜREŞLERİ HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Başkan Kara’ya belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve Manavgat Belediyesi Güreş Koordinatörü Abdullah Seçim eşlik etti. Başkan Kara, bu yıl 11’incisi düzenlenecek olan Akdeniz’in Kırkpınar’ı olarak adlandırılan Manavgat Güreşleri’nin eksiksiz bir şekilde yapılması için hazırlıkları yerinde inceledi.  Başkan Kara, son hazırlıklar noktasında bilgi alarak, eksikliklerin giderilmesi noktasında talimat verdi. Bu yıl Manavgat Belediyesi Güreş Kulübü bünyesine katılan Megastar Ali Gürbüz, geçtiğimiz yıl Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde zafere ulaşmıştı.

MANAVGAT YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ'NE HERKES DAVETLİ

Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, üç gün boyunca şölen havasında geçecek Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne tüm Antalyalıları ve güreş severleri davet etti. Başkan Kara, “Bugün Ilıca’daydık. Devam eden hazırlıklarımızı yerinde inceledik. Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın en iyi şekilde ağırlanması için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündüler. Manavgat güreşlerine gelen herkes bugüne kadar memnun ayrıldı. Önümüzdeki dönemde çıtayı daha da yukarıya taşıyarak Türkiye’nin bir numaralı güreş organizasyonu olma hedefimiz var” ifadelerini kullandı.

Alex De Souza: "Hazır mısın Antalya?" Alex De Souza: "Hazır mısın Antalya?"

Kaynak: Manavgat Belediyesi / Bülten