Antalya’da cinayet işlediler! 2 yıl boyunca çoban olarak saklandılar Antalya’da cinayet işlediler! 2 yıl boyunca çoban olarak saklandılar

Mersin'de dün sabah saatlerinde meydana gelen kazada 1 kişi ölmüş 3 kişi de yaralanmıştı. Kazanın etkisiyle savaş alanına dönen yolda kontrolden çıkan otomobil önce yayalara ardından ağaca vurarak takla atmıştı. Hastanedeki tedavisi biten sürücü Alperen D. tutuklandı.

SÜRÜCÜ TEDAVİSİNİN ARDINDAN TUTUKLANDI 

Mersin Toroslar ilçesi GMK Bulvarı Demirtaş kavşağında dün meydana gelen kazada, 1 kişinin ölümüne, 3 kişinin de yaralanmasına neden olan Alperen D, hastanedeki tedavisinin ardından kazaya ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerince gözaltına alındı. İşlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen sürücü Alperen D. 'taksirle ölüme ve yaralamaya neden olma suçundan' tutuklandı.

SÜRÜCÜ KALDIRIMDA BEKLEYEN YAYALARA ÇARPMIŞTI 

GMK Bulvarı Demirtaş kavşağında dün meydana gelen kazada, Alperen D'nin kullandığı otomobil, kavşakta sürücüsünün kontrolünden çıkmış, kaldırımda bekleyen 32 yaşındaki Sultan Sedef ve M.A. ile ağaçlara çarparak devrilmişti. Kazada yayalardan Sultan Sedef, kaldırıldığı hastanede müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiş, yaralanan 3 kişi de tedavi altına alınmıştı.

Kaynak: İHA