İYİ Parti’den istifa ettikten sonra CHP’ye katılan Milletvekili Aykut Kaya CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Kaya, “Her daim kol kola, gönül gönüle yürümeye devam edeceğiz” dedi.

KAYA: “GÖNÜL GÖNÜLE YÜRÜYECEĞİZ”

CHP Antalya Milletvekili Aykut Kaya, İl Başkanı Nail Kamacı ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Düzenlenen ziyarette Kaya’ya hoş geldin diyen İl Başkanı Nail Kamacı, Antalya’da birlik ve beraberlik içerisinde hizmet vereceklerini ifade etti. Milletvekili Kaya ise; “Hep birlikte gönül gönüle yürüyeceğiz” dedi. Kaya açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“CHP Antalya İl Başkanımız Nail Kamacı ve yönetimini ziyaret ettik. İl örgütümüzün kıymetli mensuplarıyla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduk. Kadın Kolları İl Başkanımız Sn. Nilüfer Deveci de bizimle beraberdi. Kendileriyle her daim kol kola, gönül gönüle yürümeye devam edeceğiz.”

AYKUT KAYA KİMDİR?

Aykut Kaya, 1978 yılında Kayseri'de doğdu. İYİ Parti'nin 28. dönem Antalya milletvekilidir. İlk ve ortaöğrenimini Antalya’nın Manavgat ilçesinde tamamladı. Lisans eğitimini ise Anadolu Üniversitesinde İşletme bölümünden mezun olarak yükseköğrenimini tamamladı. 2021 yılında İYİ Parti'ye katıldı. 2023 genel seçimlerinde İYİ Parti'den Antalya milletvekili seçildi. 31 Mayıs 2024 tarihinde İYİ Parti'den istifa etti. Kaya daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldı.

Muhabir: BÜLENT ÖNER