Kepez’de sünnet heyecanı yaşanıyor. Kepez Belediyesi’nin çocuklara sağlıklı ve hijyenik bir ortamda sunduğu, ailelerinde güven içinde başvurduğu sünnet etkinliğinin kayıtları başladı.

SÜNNET KAYITLARI İÇİN SON TARİH NE ZAMAN?

Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen aileler, Belediye Sağlık Merkezi’ne başvurarak kayıt yaptırabilecekler.  Sünnet işlemleri hakkında Belediye Sağlık Merkezi'nin 0242-338 11 22 numaralı telefonlarından da gerekli bilgilere ulaşabilecekler. Kepez Belediyesi, sünnet tarihini ve saatini ailelere önceden bildirecek. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen ailelerin, çocuklarının nüfus cüzdan fotokopisi ile birlikte Belediye Sağlık Merkezi’ne bizzat başvurmaları gerekiyor. Sünnet etkinliğine Kepez'de ikamet eden 6 yaş ve üstü çocuklar kabul ediliyor. Kepez Belediyesi, kayıtlar için son tarihin 30 Haziran olarak belirlendiğini söyledi. Belediye yetkilileri, sünnet operasyonlarının Belediye Sağlık Merkezi’nde,  sağlıklı ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirileceğini bildirdi. 

Kepez’den minikler sevgilerini gösterdi! Bir kap sevgi bıraktılar Kepez’den minikler sevgilerini gösterdi! Bir kap sevgi bıraktılar

Kaynak: Kepez Belediyesi-Bülten