Antalya’da uzun süredir kanser tedavisi gören marul kafa olarak bilinen sosyal medya fenomeni Mehmet Yıldırım'ın annesi hayatını kaybetti. Sosyal medya hesabından annesi için yardım çağrısında bulunan Yıldırım, "Başaramadık" diyerek annesinin vefat haberini duydu. 

"ANNEM GÖZLERİMİN ÖNÜNDE GİDİYOR"

Antalya Aksu'da marul kafa olarak bilinen sosyal medya fenomeni Mehmet Yıldırım'ın kanser tedavisi gören annesi hayatını kaybetti. Sosyal medya hesabından bir çok kez annesisi için yardım çağrısında bulunan Yıldırım'ın son paylaşımı yürekleri dağladı. Annesin yaşam savaşına bizzat tanık olan Yıldırım, “Annem yoğun bakımda lütfen dua edin. Benim gücüm kalmadı. Anne beni anlayan yok. Canım yanıyor, içerimde ateşler yanıyor. Allah’ım çok zor, yardım et ya rabbim. Annem gözlerimin önünde gidiyor, çok zor tarif edemiyorum” ifadelerini kullanmıştı. 

“BAŞARAMADIK" 

Dün son kez yaptığı paylaşımında Yıldırım, “Başaramadık” diyerek annesinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Paylaşımını gören takipçileri de yasa boğuldu. Havva Yıldırım'ın cenaze ise Cihadiye mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Yüzlerce kişinin katıldığı cenazede Yıldırım bir kez olsun yalnız bırakılmadı.


 

Muhabir: VİLDAN ÖZKAN