Antalya ile Konya’nın bağlantısını sağlayan ve ulaşım süresini ciddi oranda düşüren Demirkapı Tüneli bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatıldı. Söz konusu tünel, sık sık kapanmasıyla gündeme geliyor. 

DEMİRKAPI TÜNELİ ULAŞIMA KAPATILDI

Demirkapı Tüneli ile ilgili ‘merhabahaber.com’ internet haber sitesinde yer alan habere göre, Derebucak'tan Antalya'ya bağlanan Demirkapı Tüneli'nin bir süredir ulaşıma açık olduğu, tünelin iki şehir arasındaki ulaşım noktasında büyük kolaylık sağladığı hatırlatıldı. Söz konusu haberde, “Konya'dan Antalya'ya seyahat süresini 2,5 saate düşüren projeyle ilgili yeni durum duyuruldu. Bakım ve onarım uygulamasından dolayı tünel geçici süreyle ulaşıma kapatıldı” bilgisine yer verilirken, Antalya istikametinde yürütülen çalışmaların ne zaman tamamlanacağına ilişkin bir bilgi paylaşılmadığı, ulaşımın servis yolundan devam ettiği, servis yolunda ise hız sınırının 50 kilometre olarak belirlendiğine vurgu yapıldı. 

Metin Akpınar Kaç Çocuğu Var? Kızı Nasıl Ortaya Çıktı? Metin Akpınar Eşi Kim? Metin Akpınar Kaç Çocuğu Var? Kızı Nasıl Ortaya Çıktı? Metin Akpınar Eşi Kim?


 

Kaynak: HABER MERKEZİ