Antalya’da şehrin karmaşık ve rekabetçi güzellik sektöründe uzun süredir varlığını sürdüren güzellik merkezi, deneyimli uzman kadrosu ve kullanılan kaliteli ürünleriyle müşterilerine üst düzey hizmet sunmayı amaçlıyor. Türkiye’nin en sıcak şehirleri arasında yer alan Antalya’da çiltteki güneş lekelerine kısa sürede bitkisel yöntemlerle çözüm üreten güzellik merkezi işletmecisi Mehmet Kalmaç, ciltteki lekelerin 3 ile 6 seans arasında bitkisel ürünlerle giderildiğini dile getirdi. 

ANTALYA'DA UZMANLAŞMIŞ EKİP İŞ BAŞINDA…

Antalya’da cilt bakımında uzmanlaşmış ve sürekli olarak eğitim alan bir ekibin bulunması yatıyor. Her biri kendi alanında yetkin olan bu uzmanlar, müşterilere en iyi sonuçları elde etmeleri için özel olarak tasarlanmış cilt bakım programları sunuyorlar. Güzellik merkezinde cilt problemlerine özel çözümler sunarak, akne, leke, kırışıklık gibi yaygın cilt sorunlarını etkili bir şekilde tedavi ediyor. 

YENİLİKLER YAKINDAN TAKİP EDİLİYOR

Merkezin sunduğu mükemmel cilt bakımı hizmetleri, kullanılan kaliteli ürünlerle destekleniyor. Merkez cilt bakımında en güvenilir ve etkili markaların ürünlerini tercih ederek, müşteri memnuniyetini ve güvenliği ön planda tutuyor. Her bir ürün, uluslararası standartlara uygun olarak seçiliyor ve güzellik sektöründeki yenilikleri yakından takip eden bir yaklaşımla merkeze entegre ediliyor.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİK

Antalya'da sadece bir güzellik merkezi olarak değil, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimseyen bir kuruluş olarak da tanınıyor. Merkez, müşterilerine konforlu ve güvenli bir ortam sunarak, her bir müşterinin özel ihtiyaçlarına duyarlılıkla yaklaşıyor. Güzellik merkezine gelen her müşteri, kişiye özel bakım ve tedavi seçenekleriyle cildinin sağlığına ve güzelliğine kavuşmanın keyfini yaşayabiliyor.

ANTALYA'NIN ÖNDE GELEN GÜZELLİK MERKEZİ

Sonuç olarak, Antalya’da uzman kadrosu, kaliteli ürünleri ve kişiye özel hizmet anlayışıyla şehrin güzellik ve cilt bakımı alanında önde gelen merkezlerinden biri olarak öne çıkıyor. Her bir müşterinin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanmış hizmetleriyle, cilt sağlığı ve güzellik konusunda güvenilir bir partner olarak kabul ediliyor.

"YÜZ VE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİNDE SON TEKNOLOJİ KULLANILIYOR"

Güzellik merkezi işletmecisi Mehmet Kalmaç yüz ve cilt bakım ürünlerinin seçiminde son teknoloji ürünleri tercih ettiklerini dile getirdi. Kalmaç açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Özellikle akne, scar, leke ve kırışıklar, kapalı komedon ve gözenek işlemlerine karşı çok özel ürünler ve yöntemler kullanıyoruz. Minumum 6 maksimum 8 seansta sonuç alıyoruz. Merkezimizde hem kadınlara hem de erkek müşterilerimize hizmet veriyoruz. İddialı çıktığımız bu yolda kısa zamanda Antalya’da fark yarattık. Bu farkın oluşumunda geçmiş dönemde edindiğimiz iş tecrübemizin rolü çok büyük.”

SICAĞA VE GÜNEŞE DİKKAT!

Son günlerde artan hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde olduğunu dile getiren Kalmaç, “Bilindiği gibi Antalya’mız sıcak bir şehir. Son günlerde de mevsim normallerinin üzerine çıkan hava sıcaklığı ve yoğun güneş ışınları cilt ve yüzde çeşitli rahatsızlıklar yaratıyor. Özellikle narin ciltli hanımları uyarıyorum mutlaka koruyucu önlemlerini alsınlar. Asitli ve kimyasal ürünler kesinlikle kullanmasınlar. Hatta alanında uzman bir güzellik merkezine uğrasınlar ve gerekli bilgiyi alsınlar. Kapımız bu doğrultuda merakını giderip bilgi almak isteyen tüm misafirlerimize açık” diye konuştu.

"ÖNCE GÜVEN SONRA KAZANÇ"

Eşi ile birlikte açtıkları cilt ve yüz bakım merkezinin kısa sürede beklenenin üzerinde ilgi ile karşılaştığını söyleyen Mehmet Kalmaç tüm Antalyalılara teşekkür etti. Kalmaç, “Elbette açılan her iş yerinin amaçlarının başında kazanç ön planda yer alır. Ancak bizim anlayışımız önce müşteri memnuniyeti ve güven sonra da kazançtır. Bu anlamda müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir” dedi.

GÜNEŞ KREMİNE DİKKAT!

Güneş ışınlarına karşı kullanılan güneş kreminin sadece dışarıda değil ev ve işyerinde de kullanılması gerektiğine dikkat çeken Kalmaç, güneş kreminin merdiven altı ürün olmamasına dikkat edilmesi gerektiğini ifade etti. Kalmaç konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Güneş kreminin kaliteli ürün olmasına dikkat edilmeli. Antalya sıcak bir şehir ve güneş kreminin sadece dışarıda değil ev ve işyerlerinde de kullanılması gerekiyor. Güneş kreminin kaliteli ürün olmasıda oldukça önemli. Kalitesiz güneş kremleri kişinin cildinde ileriye dönük büyük tahribatlar yaratabilir.”

Muhabir: BÜLENT ÖNER