2006 yılında yayınlanan ve hala hafızalarda yer eden Selena dizisi, konusu ve oyuncu kadrosuyla unutulmazlar arasına girdi. Sinem Kobal, Gökhan Keser, Zuhal Topal ve Ümit Erdim gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizide Selin karakterini canlandıran Cansu Demirci yıllar sonra da hala merak konusu olmaya devam ediyor. Peki, Cansu Demirci öldü mü? Tüm detaylar yazımızda…

Cansu Demirci Oldu Mu

Oyuncu Cansu Demirci Öldü mü?

Selena Selin gerçek adı olan Cansu Demirci'nin öldüğüne dair iddialar son zamanlarda sosyal medyada yayılmıştır. Bu ifadeler TikTok platformunda Dilara Kurtulmuş adında açılmış bir hesap tarafından paylaşılıyordu.

Ancak Selena dizisinde Nazlı karakterine hayat veren ve Cansu Demirci'nin rol arkadaşı olan oyuncu Dilara Kurtulmuş ise bu paylaşımların kendisine ait olmadığını ve konuyla ilgili suç duyurusunda bulunduğunu açıklamıştır. Paylaşılan videoların kendisine ait kopyalanmış içerikler olduğunu ve bu hesabın sahte olduğunu belirtti. Bu durumda Selena Selin nerede, gelin cevaplaylım…

Selena Selin Neden Öldü?

2006-2009 yılları arasında yayınlanan Selena dizisinde Selin karakterini canlandırarak geniş kitlelerce tanınan Cansu Demirci bu rolle hafızalara kazınmıştır ve hala hayattadır. Gizem Güven, Sinem Kobal ve Sinan Çalışkanoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizide Demirci'nin canlandırdığı Selin karakteri diziyi izleyenler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Fakat bazı kaynaklar güzel oyuncunun öldüğünü ve cenaze namazının kılındığını iddia eden videolar paylaşmıştır. Son günlerde sosyal medyada yayılan iddialara rağmen kendisi sağ ve sağlıklıdır. Sadece dizilerden sonra gözlerden uzak bir yaşam sürdürmeyi tercih etmektedir.

Sevimliliği, yeteneği ve güzelliğiyle birçok kişinin gönlünde taht kuran Demirci, dizinin en sevilen karakterlerinden biri olmayı başarmıştır. Selena'dan sonra Adanalı ve Gurbette Aşk dizilerinde de rol alan Demirci, 2014 yılında oyunculuğa ara vermiştir. Bu sebeple de kamuoyu ve magazinin önüne çıkmamaktadır.

Cansu Demirci Oldu Mu 2

Cansu Demirci Şu An Nerede?

Bir zamanların çocuk oyuncusu Cansu Demirci şu anda Türkiye'dedir. Uzun yıllar Almanya'da yaşayan ve Bremen Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimi alan Demirci, yakın zamanda Türkiye'ye döndü.

Oyuncunun Türkiye'de kalıcı olup olmayacağı veya oyunculuğa dönüp dönmeyeceği henüz netlik kazanmadı. Peki, dizideki rolüyle bilinen Selena Selin kim? İşte sizin için araştırdıklarımız…

Cansu Demirci Oldu Mu 5

Cansu Demirci Kimdir?

Cansu Demirci, 25 Nisan 1992'de İstanbul'da doğan bir Türk oyuncudur. Ailenin üç çocuğundan biridir. 2010 yılında St. Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu'ndan mezun olmuştur. Bale eğitimi almış, 2015 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü tamamlamıştır.

Sonrasında eğitim hayatına Almanya'da devam eden Demirci, 2018 yılında Bremen şehrinde Jacobs Üniversitesi'nde yüksek lisans yapmıştır. Hakkında Cansu Demirci öldü mü sorusuna dair bazı iddialar ortaya atılsa da bu söylemler asılsızdır.

Cansu Demirci yer aldığı yapımlar ise aşağıdaki gibidir.

  • 2014 Gurbette Aşk
  • 2011 Bir Zamanlar Anadolu'da - Cemile
  • 2009 Adanalı - Zeynep
  • 2006-2009 Selena - Selin Aykar
  • 2004 Sihirli Lamba
  • 2003 Sihirli Annem
  • 2002 Sır Kapısı

Cansu Demirci Şu An Kaç Yaşında?

2024 yılına göre kendisi 32 yaşındadır. Şu an için bu konuda net bir bilgi bulunmasa da Cansu Demirci'nin son dönemde Türkiye'ye dönmesi ve adından sıkça söz ettirmesi hayranlarını yeni projeler açısından umutlandırmaktadır.

Cansu Demirci Oldu Mu 3

Cansu Demirci Instagram Kullanıyor mu?

Cansu Demirci'nin bilinen bir Instagram hesabı bulunmamaktadır. Sosyal medya kullanımı hakkında net bir bilgi olmasa da Instagram'da aktif olmadığı bilinmemektedir. Cansu Demirci'nin hayranları onu sık sık araştırıyor olsa da oyuncu kendisi hakkında herhangi bir bilgi paylaşmamakta ve kamuoyunun önüne çıkmamaktadır. Demirci'nin sosyal medyada bir hesap açıp açmayacağı ise bilinmemektedir.

Selena Selin Son Hali

Cansu Demirci'nin oyunculuk yolculuğu Sihirli Annem dizisindeki konuk oyunculukla başlamıştır. Bu ilk adımdan sonra Selena dizisinde Selin Aykar karakterine hayat vermiştir. Fakat bazı videolarda Demirci'nin öldüğü ve cenaze namazına ait olduğu görüntüler servis edilmiştir.

Bu paylaşımların dikkat çekici bir özelliği ise eski rol arkadaşı olduğu iddia edilen bir hesaptan yapılmasıdır. Yapılan paylaşımların da gerçeği yansıtmadığı ve yanlış bilgi içerdiği bilinmektedir. Cansu Demirci'nin son halinin görüntüleri olmamakla beraber, hayranları bu videolar karşısında endişe ve üzüntü yaşamıştır.

Bu haberimizde sizin için Cansu Demirci öldü mü konusuna detaylıca yer verdik

Muhabir: Vildan Özkan