Ünlü şarkıcı Hadise, yıllardır müzik sektöründeki en popüler isimlerden birisi. Çıkardığı şarkılar ve verdiği konserlerle dillerden düşmeyen başarılı sanatçı hayranlarının karşısına şimdi de oyuncu olarak çıkacak. Hadise’nin oyunculuk performansını görmek isteyen milyonlarca hayranı şimdiden merakla beklenmeye başladı.

Sosyal medyada da Hadise hangi dizide oynayacak sorusu gündem oldu. Bu sorunun cevabını ve daha fazlasını sizler için araştırdık.

Hadise Hangi Dizi

Hadise Hangi Dizide Oynayacak?

Pop müziğin ülkemizdeki en önemli temsilcilerinden biri olan Hadise, yıllardır yer aldığı her projeyle büyük ses getiriyor. Sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan ve müzik klipleri izlenme rekorları kıran ünlü şarkıcı sektördeki en başarılı isimler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde güzel şarkıcının bir dizi projesinde yer alacağının duyurulması hayranları arasında büyük sevince yol açtı.

Hadise’yi oyunculuk yaparken görmek isteyenler şimdiden ünlü şarkıcının oynayacağı diziyi merak bekliyor. Bu nedenle birçok kişi Hadise hangi dizide oynayacak sorusuna yanıt arıyor. Hadise’nin oyuncu olarak yer alacağı dizinin adı açıklandı. Güzel şarkıcı, yeni nesil içerik platformu GAİN’de yayınlanacak olan Esas Oğlan dizisinde başrolde oynayacak.

Merakla beklenen dizinin yönetmenliğini daha önce İnci Taneleri ve Öldür Beni Sevgilim gibi başarılı projelerle tanınan Şenol Sönmez yapacak. Meryem Gültabak ile Cihan Çalışkantürk de dizinin senaryosunu üstlenecek.

Hadise Hangi Dizi 7

Hadise Esas Oğlan Partneri Kim?

Hadise hangi dizide oynayacak sorusuna yanıt bulanlar ünlü şarkıcının dizideki partnerinin kim olacağını da öğrenmek istiyor. Hadise, Esas Oğlan dizisinde başrolde yer alırken başarılı oyuncu İlhan Şen de güzel şarkıcının partnerliğini üstlenecek.

Dizide ikiliye Hadise’nin yakın arkadaşı Seda Bakan ve Şükrü Özyıldız eşlik edecek.

Esas Oğlan Dizi Konusu Nedir?

Şenol Sönmez’in yönetmenliğini, Meryem Gültabak ile Cihan Çalışkantürk’ün de senaryosunu üstlendiği dizinin konusu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi. Hadise, Seda Bakan, İlhan Şen ve Şükrü Özyıldız’ın başrollerini paylaşacağı Esas Oğlan dizisi romantik komedi türünde olup sekiz bölümden oluşacak.

Cast çalışmaları devam eden dizinin çekimlerine temmuz ayının ikinci haftasında başlanacak.

Hadise Hangi Dizi 6

Esas Oğlan Ne Zaman Başlayacak?

Ünlü şarkıcı Hadise hakkında en çok merak edilen konulardan bir diğeri ise ilk kez oyunculuk yapacağı Esas Oğlan dizisinin ne zaman başlayacağıdır. Senaryo ve cast çalışmaları devam eden dizinin çekimleri temmuz ayının ikinci haftasında İstanbul’da başlayacak.

Sekiz bölümden oluşacak Esas Oğlan dizisinin yayın tarihiyle ilgili şu ana kadar herhangi bir açıklama yapılmadı.

Esas Oğlan Dizisi Nereden İzlenir? Esas Oğlan Dizisi Hangi Platformda?

Hadise’nin hayranlarının karşısına ilk kez oyuncu olarak çıkacağı Esas Oğlan dizisi büyük bir merakla bekleniyor.

Seda Bakan, İlhan Şen ve Şükrü Özyıldız gibi yıldız isimlerin de yer alacağı Esas Oğlan dizisi GAİN platformunda yayınlanacak.

Esas Oğlan Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Hadise hangi dizide oynayacak sorusuna yanıt bulanlar ünlü şarkıcının rol arkadaşlarını da merak ediyor. Esas Oğlan dizisinin oyuncu kadrosu henüz netleşmese de başrol oyuncularının kimler olduğu açıklandı. Güzel şarkıcıya başrolde Seda Bakan, İlhan Şen ve Şükrü Özyıldız eşlik edecek. 

Esas Oğlan dizi oyuncuları aşağıdaki gibidir:

  • Hadise
  • Seda Bakan
  • İlhan Şen
  • Şükrü Özyıldız

Hadise’nin hayranlarının sabırsızlıkla beklediği dizinin başrol oyuncularına kısaca göz atalım.

Hadise Kimdir?

Hadise, 22 Ekim 1985 tarihinde Belçika’da Sivaslı bir ailenin çocuğu olarak doğdu. 2003 yılında katıldığı Idool 2003 yarışmasında adını duyurduktan sonra Türkiye’ye taşındı. Yaklaşık 20 yıldır Türkiye’de şarkıcılık yapan Hadise bu süreçte büyük ses getiren onlarca şarkıya imza attı ve ülkedeki en popüler şarkıcılar arasına girdi.

16 Mayıs 2009 tarihinde Rusya’da düzenlenen Eurovision Yarışması’nda Düm Tek Tek adlı şarkısıyla dördüncü oldu. 2011 ile 2020 yılları arasında O Ses Türkiye programında jüri üyeliği yaptı. Müzik klipleri izlenme rekorları kıran ve sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan ünlü şarkıcı, Esas Oğlan dizisinde canlandıracağı Ceren karakteriyle ilk kez oyunculuk yapacak.

Hadise Hangi Dizi 5

Seda Bakan Kimdir?

10 Ekim 1985 tarihinde Kocaeli’de doğan başarılı oyuncu, izleyicilerin karşısına ilk kez 2007 yapımı Sana Mecburum adlı diziyle çıktı. Adanalı, Geniş Aile ve Behzat Ç. gibi dizilerde yer alan ünlü oyuncu asıl çıkışını Kardeş Payı’nda canlandırdığı Feyyza karakteriyle yaptı.

Esas Oğlan dizisinde Selma karakterine hayat verecek.

İlhan Şen Kimdir?

İlhan Şen, 19 Aralık 1987 tarihinde Bulgaristan’da dünyaya geldi. Oyunculuğa başlamadan önce modellik yarışmalarında birincilikler kazandı. 2018 yılında yayınlanan Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde canlandırdığı Şehzade Alâaddin karakteriyle oyunculuğa adım attı.

Aşk Mantık İntikam adlı dizide Ozan Korfalı olarak başrolde yer aldı ve büyük ün kazandı. Esas Oğlan dizisinde Mert karakteriyle Hadise’nin partnerliğini yapacak.

Hadise Hangi Dizi 4

Şükrü Özyıldız Kimdir?

18 Şubat 1988’de İzmir’de doğan Şükrü Özyıldız, baba tarafından Trabzonludur. 2011 yılında yayınlanan Derin Sular adlı diziyle oyunculuğa adım attı. Ulan İstanbul, Akıncı ve Ruhun Duymaz dizilerinde başrolde oynadı. Esas Oğlan dizisinde Ozan karakteriyle yer alacak.

Hadise hangi dizide oynayacak, partneri kim, Esas Oğlan dizi konusu nedir ve ne zaman başlayacak sorularını sizler için cevapladık.

Kaynak: HABER MERKEZİ