Daha önce 2 kez nikah masasına oturup boşanan Hülya Avşar, evliliğe dair çarpıcı bir yorumda bulundu. Avşar, "evlilikte 5 yıl şartı" önerisi ile yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

"EVLİLİK EĞİTİMİ VERİLMELİ"

Hülya Avşar, YouTube'da yayınladığı "Bir Hülya Avşar Sohbeti" programına aldığı konuklar ve işlediği konularla gündem olmayı sürdürüyor. Ünlü isim bu defa programına Prof. Dr. Arif Verimli'yi konuk etti. Evlilik üzerine uzun bir sohbet eden Avşar ve Verimli çiftlere evlilik eğitimi verilmesi gerektiğinin üzerinde durdu.

"EVLİLİKLERDE KONTRAT OLSUN"

Hülya Avşar, "Şu evlilikler 5 senelik kontratlarla olsa da insanlar en azından birbirlerini heyecanla, '5 sene sonra tekrar acaba benimle evliliğe devam eder mi?' diye düşünse. Kira kontratı gibi olmaz mıydı o? O heyecanlandırmaz mı insanı?" diye sordu. Prof. Dr. Arif Verimli Hülya Avşar'ın bunları söylediği anlarda bir an duraksadı. Avşar, kendisine hiç cevap vermeyen Verimli'ye, "Hocam iyi misiniz?" diye sordu.

"HAK VERMEYE ÇALIŞIYORUM"

Prof. Dr. Arif Verimli, "İyiyim düşünüyorum" deyince Hülya Avşar gülümseyerek rahatladı. Verimli, "Daldım sandınız ama düşünüyorum. Hak vermeye çalışıyorum" dedi. 

"FUTBOLCU MU TRANSFER EDİYORUZ?"

Bazı kullanıcılar, "Harika fikir" derken bazıları ise, "Futbolcu mu transfer ediyoruz?" diyerek karşı çıktı. Programdaki o anlar ise kısa sürede gündem oldu.

Hira Koyuncuoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Eski Sevgilisi Kim? Hira Koyuncuoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Eski Sevgilisi Kim?


 

Kaynak: HABER MERKEZİ