BluTV'nin 2021 yılında yayınlamaya başladığı, yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu “İlk ve Son” dizisi izleyicilerden genellikle olumlu yorum almıştır. 29 Eylül 2021 tarihinde 8. bölümü ile sezon finali veren İlk ve Son 2. sezon ne zaman sorusu merak edilen konulardan olmuştur.

Ilk Ve Son 2 Sezon Ne Zaman 6

İlk ve Son 2. Sezon Ne Zaman?

Yönetmenliğini Cem Karcı'nın üstlendiği İlk ve Son dizisinin, başrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci oynamaktadır. BluTV’de yayınlanan dizinin ikinci sezonu, dizinin senaristi Hakan Bonomo tarafından duyurulmuştur. İkinci sezon 2024 yılında gelecektir.

İlk ve Son 2. Sezon Var Mı?

Yayın hayatına BluTV’de 18 Ağustos 2021 tarihinde başlayan İlk ve Son dizisi 2. Sezon ne zaman soruları, yeni sezon müjdesinin duyurulmasının ardından giderek arttı.

Özge Özpirinççi ve Salih Bademci’nin duygularını izleyiciye tamamen yansıttıkları başarılı oyunculuk performansıyla şahlanan İlk ve Son Dizi devam edecek mi, hayranlar tarafından en merak edilen konulardan biriydi.

Dizinin senaristliğini üstlenen Hakan Bonomo, projenin devam edeceğini Instagram adlı sosyal medya platformunda duyurmasıyla hayranlar da sabırsızlıkla İlk ve Son 2.ne zaman diye sormaya başladı.

İlk ve Son 2. Sezon Ne Zaman?

2021 yılında BluTV’de yayınlanmaya başlayan İlk ve Son dizisi 8 bölüm yayınladıktan sonra sezon finali vermiştir. 29 Eylül 2021 tarihinde sezon finali verilen dizinin devamının geleceği 2024 yılında Hakan Bonomo’nun sosyal medyadaki paylaşımı ile meraklılarına duyurulmuştur. Dizinin devamının 2024 yılında geleceği söylenmektedir.

Ilk Ve Son 2 Sezon Ne Zaman 2

İlk ve Son Konusu Nedir?

İlk ve Son 2.sezon ne zaman sorusunun ardından en merak edilenlerden biri de sosyal medyada büyük ses getiren dizinin konusunun ne olduğudur.

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği, senaryosunun Hakan Bonomo tarafından kaleme alındığı İlk ve Son, 20’li yaşlarının ortasında tanışan iki gencin, 10 yıllık bir süreçten sonra bitmeye yüz tutan ilişkilerindeki gelgitleri anlatmaktadır.

Birbirlerini tutkuyla seven Deniz ve Barış, on yıldır birlikte olan bir çifttir. Bu süreç içerisinde ilişkileri bambaşka bir boyuta bürünür. 8 bölümlük birinci sezonda Deniz ve Barış çiftinin bu ilişkilerini, ilişkilerindeki dalgalanmaları ve gelgitleri seyirciye sunmaktadır.

Barış yönlendirilebileceği birini, Deniz ise yönlendirebileceği birini bulmuştur. Barış, Deniz’in baskın tavırlarından etkilenirken, Deniz Barış’ın güven veren masumiyetinden hoşlanmıştır.

Onları bir araya getiren bu durum aynı zamanda ilişkilerinin bitiş yolunu da açmaktadır. Denge yaratıyormuş gibi gözüken bu durum aslında ilişkilerinde yaşanan kırılma noktasının da temel sebebini oluşturmaktadır.

İkinci sezonda da Nilüfer ve Cihan arasındaki ilişkiyi benzer bir konseptle alacak olan İlk ve Son dizisi 2024 yılında devam edecektir.

Ilk Ve Son 2 Sezon Ne Zaman3

İlk ve Son Oyuncuları

İlk ve Son diziisnin başrollerini Özge Özpirinci ve Salih Bademci paylaşmaktadır.

İlk ve Son dizisi oyuncu kadrosu aşağıdaki gibidir:

 • Özge Özpirinçci - Deniz
 • Salih Bademci - Barış
 • Hazal Subaşı - Nilüfer
 • Ulaş Tuna Astepe – Cihan
 • Serkan Ercan
 • Gülçin Kültür Şahin
 • Sacide Taşaner
 • Şerif Erol
 • Engin Alkan
 • Tayanç Ayaydın
 • Selin Yeninci - Gün
 • Ushan Çakır
 • Ayta Sözeri - Abla

İlk ve Son Neyi Anlatıyor?

İlk ve Son dizisi, 20’li yaşlarının ortasında tanışan Deniz ve Barış çiftinin 10 yıllık bir süreçten sonra bitmeye yüz tutan ilişkilerindeki gelgitleri anlatmaktadır. Aynı şekilde dizinin 2. sezonunda da Nilüfer ve Cihan çiftinin ilişkileri benzer bir bakış açısıyla anlatılacaktır.

Ilk Ve Son 2 Sezon Ne Zaman 5

İlk ve Son Nereden İzleyebilirim?

İlk ve Son 2.sezon ne zaman sorularının ardından olumlu cevapla karşılaşan hayranlar ise ilk sezonu nereden izleyeceklerini merak ediyor!

İnternet dizisi olarak yayınlanan İlk ve Son ilk bölümünü 18 Ağustos 2021 tarihinde yayınlamıştır. İlk ve Son dizisini yayınlandığı ana platform olan BluTV dışında TV+’dan da izlemek mümkündür.

BluTV İlk ve Son Yayınlanıyor mu?

İlk ve Son dizisi 2021 yılında BluTV’de yayınlanmaya başlamıştır. İkinci sezonu da 2024 yılında gelecektir.

Ilk Ve Son 2 Sezon Ne Zaman

Sıkça Sorulan Sorular

İlk ve Son 2. sezon ne zaman sorusu dışında merak edilen diğer soruların cevabı şu şekildedir:

İlk ve Son 1. Sezon Kaç Bölüm?

İlk ve Son dizisinin 1. Sezonu 8 bölümdür. İlk bölüm 18 Ağustos 2021 tarihinde yayınlanmış, sezon finalini ise 29 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirmiştir.

İlk ve Son Kaç Sezon?

İlk ve Son şu ana kadar 1 sezon yayınlamıştır. 2. sezonu da 2024 yılında yayınlanacaktır.

İlk ve Son Colombo Kimin Köpeği?

İlk ve Son dizisinde Colombo isimli köpek Nilüfer ve Cihan çiftine aittir.

İlk ve Son 2.sezon ne zaman sorusuyla birlikte diziyle ilgili diğer merak edilenleri de yanıtladık

Muhabir: Haber Merkezi