Alperen Duymaz Türk televizyon dünyasının başarılı ve dikkat çeken isimlerinden biridir. Haliyle kariyer ve özel hayatına dair pek çok merak edilen konu var. 

2020 yılından beri Kübra Kelkit ile evli olan Alperen Duymaz’ın hayatına dair en çok merak edilen nokta evlilik hayatı olmuştur. 

Kübra Kelkit kimdir kaç yaşında gibi sorulara cevap arayanlar için detaylı bir şekilde araştırdık. İşte, detaylar…

Kubra Kelkit 6 (1)

Alperen Duymaz Eşi Kübra Kelkit Kimdir?

Alperen Duymaz çıkış yaptığı günden itibaren oldukça beğenilen ve yakından takip edilen bir isim olmuştur. Özel hayatına dair her detayı merak eden sevenleri Alperen Duymazı yakın takibe almıştır. 

Sevenleri Alperen Duymaz’ın eşi hakkında pek çok şey merak ediyor ve Kübra Kelkit kimdir diye araştırıyor. 

Alperen Duymaz eşi Kübra Kelkit ile gözlerden uzak bir evlilik sürdürmektedir. Dolayısıyla çift hakkında sınırlı bilgiye sahibiz. Öncelikle Kübra Kelkit’in bir öğretmen olduğu biliniyor. 

Duymaz ve Kelkit çifti lisedeyken tanışmıştır ve 2020 yılında da yine gözlerden uzak bir şekilde nikah masasına oturmuşlardır. 

Kübra Kelkit’in öğretmenlik hayatına Çankırı’da başladığı biliniyor. Burada, Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde rehber öğretmeni olarak görev almıştır. 

Çankırı’daki kariyer hayatı devam ederken oyuncu Alperen Duymaz ile evlenen Kübra Kelkit tayinini İstanbul’a aldırmıştır. Şimdilerde Kübra Kelkit’in İstanbul’da bir okulda öğretmenlik yaptığı biliniyor. 

Kübra Kelkit Ne Öğretmeni?

Magazin dünyasından ve sosyal medyadan uzak bir hayat süren Kübra Kelkit’in rehber öğretmeni olduğu biliniyor. 

Alperen Duymaz eşi kimdir sorusuna yanıt verdik. Çift hakkında diğer merak edilen konulara bakalım…

Kubra Kelkit

Alperen Duymaz Kimdir?

Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 tarihinde Ankara’nın Mamak ilçesine bağlı Kıbrısköy’de dünyaya gelmiştir. Genç yaşlardan itibaren sanata olan ilgisiyle dikkat çeken Duymaz, lise yıllarında hem müzikle hem de modellikle ilgilenmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarının Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. 

Alperen Duymaz, oyunculuk kariyerine “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisi ile başlamıştır. Ardından “Acı Aşk” ve “Bodrum Masalı” gibi yapımlarda rol alarak oyunculuk kariyerine devam etmiştir. Özellikle ”Bodrum Masalı”ndaki performansıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Komedyen Pınar Fidan Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Programı Sunuyor? Ne İş Yapıyor? Pınar Fidan Ne Yaptı? Komedyen Pınar Fidan Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Programı Sunuyor? Ne İş Yapıyor? Pınar Fidan Ne Yaptı?

Duymaz “Direniş Karatay” filminde canlandırdığı "Kutay" karakteriyle beyaz perdede de adından söz ettirmiştir. Aynı yıl içerisinde “Çukur” dizisinde “Emrah Amir” karakteriyle ekranlara dönmüştür ve ardından “Çarpışma” dizisinde “Kerem Korkmaz” olarak izleyici karşısına çıkmıştır.

2020 yılında Show TV’de yayınlanan “Zemheri” dizisinde “Ayaz” karakterine hayat vermiştir. 2021 yılında FOX’ta yayınlanan “Son Yaz” dizisindeki “Akgün Gökalp Taşkın” karakteri, Duymaz’ın oyunculuk yeteneğinin yeni ve farklı bir yönünü ortaya koymuştur.

2023 yılında ise, aynı kanalda yayımlanan “EGO” dizisinde “Erhan Yıldırım” karakterini canlandırarak izleyicilerin beğenisini toplamıştır.

Özel hayatına baktığımızda, 2020 yılında öğretmen sevgilisi Kübra Kelkit ile dünyaevine giren Alperen Duymaz, evliliğinde çok mutlu olduğunu verdiği röportajlarda sıkça belirtmiştir.

Kubra Kelkit7

Sık Sorulan Sorular

Alperen Duymaz eşi Kübra Kelkit kimdir sorusunun yanı sıra; diğer merak edilenler de aşağıdaki gibidir:

Alperen Duymaz Eşinden Ayrıldı mı?

Bir dönem Alperen Duymaz ve Kübra Kelkit hakkında boşanacaklarına dair haberler çıksa da Alperen Duymaz sosyal medya hesabından eşi ile bir kare paylaşarak bu dedikodulara son vermiştir. 

Alperen Duymaz Çocuğu Var mı?

Ünlü oyuncu Alperen Duymaz’ın çocuğu olmadığı biliniyor.

Alperen Duymaz Şu An Evli mi?

Alperen Duymaz şu an Kübra Kelkit ile  evlilik sürdürmektedir. 

Kubra Kelkit 3

Muhabir: Duygu Tekin