Atilla Onur ile ilişkisini duyurması üzerine oldukça tepki alan Nez magazinin odağı haline gelmiştir. Geçtiğimiz günlerde evliliğini sonlandıran Atilla Onur, Nez ile gittiği tatilin fotoğrafını paylaşmıştır.

Bu paylaşım ile ilişkilerini duyurmalarından sonra hayranların tepkisini çeken Nez kimdir yakından inceleyelim.

Nez Kimdir

Nez Kimdir?

Yeni ilişkisi sebebiyle magazin manşetlerine konu olan Nez kimdir sorusu hayranların araştırdığı bir konu olmuştur.

Nez sahne ismiyle bilinen Nezihe Kalkan 15 Mart 1979 tarihinde Bakırköy, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Beş yaşındayken ailesi ile İngiltere’ye taşınan Nez, ilk ve ortaokulu İngiltere’de tamamlamıştır. Türkiye’ye dönünce İstanbul Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. İngiltere’de psikodrama bölümünü kazanmış olsa da eğitimini tamamlayamadan Türkiye’ye geri dönmüştür.

1997'de İstanbul'a yerleşen Nez, 1998-2000 yılları arası Raks müzik şirketi sanatçıları için vokalistlik yapmıştır. Türk televizyonlarında birçok reklamı seslendirmiş, özellikle Hürriyet Gazetesinin hafta sonu eki reklamındaki sesi ile hafızalara kazınmıştır.

2000 yılında Harem adlı müzik grubuna katılan Nez, bir süre sonra bu gruptan ayrılmıştır. Ayrılmasından sonra darbuka ile DJ ritimlerini karıştıran ve sekiz kişiden oluşan Turkish Delight adlı müzik grubunu kurarak solistliğini yapmıştır. 2002 yılında kendi ismini taşıyan ilk albümünü yapmıştır.

Şarkıcılık dışında oyunculuk ve televizyon sunuculuğu da yapan Nez Onur Atilla olan ilişkisinden ötürü gündeme gelmiştir. Rüştü Onur Atilla’nın eşinden ayrıldıktan 20 gün sonra Nez ile tatil fotoğraflarını paylaşıp ilişkilerini medyaya duyurması üzerine tepkiler de gecikmemiştir.

Nez, ilişkisine karşı olan tepkilere şu açıklamayı yapmıştır:

  • "Boşanmış bir adamla tanıştım. Sizi bu konuda mutlu edemeyeceğim. Aksini kimse ispat edemez. Evlilikler bitebilir. Lütfen günah keçisi olarak özellikle kadınları kullanmayın. Hiç kimse kimsenin yuvasını bozamaz. Beni günah keçisi yapamazsınız."

Nez Kaç Yaşında?

1979 tarihinde doğan Nez 2024 yılı itibarıyla 45 yaşındadır.

Nez Kimdir 6

Nez Nereli?

Nez kimdir diye araştıran hayranlar nereli olduğunu da merak etmişlerdir. Nez İstanbul Bakırköy’de doğmuştur. Kendisi İstanbulludur.

Nez Ne Mezunu?

İstanbul Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nden mezun olan Nez, İngiltere’ye psikodrama okumak için gitmiştir. Ancak bölümü tamamlayamadan Türkiye’ye dönmüştür.

Nez Mesleği Ne?

Nez eğlence sektöründe birçok alanda çalışmıştır. Ancak kendisi şarkıcılığı ile öne çıkmaktadır.

Şarkıcılık dışında yaptığı meslekler şu şekildedir:

  • Dansçı
  • Mankenlik (Eski)
  • Televizyon sunuculuğu
  • Oyunculuk

Nez Gerçek Adı Nedir?

Nez ismini sahne adı olarak kullanan ünlü şarkıcının gerçek ismi Nezihe Kalkan’dır.

Nez Kimdir 2

Nez Sevgilisi Kimdir?

Gündeme bomba gibi düşen Nez ve Atilla Onur ilişkisi Nez kimdir sorusunu meraklılara sordurmuştur.

Geçen ay eşinden boşanan Atilla Onur geçtiğimiz günlerde Nez ile olan ilişkisini sosyal medya hesabından duyurmuştur. Eşinden ilişkisi sebebiyle ayrıldığına dair söylentiler çıkan Atilla Onur’un Nez ile olan ilişkisi çok tepki çekmiştir.

Nez Kimdir 4

Nez Çocuğu Var Mı?

Hayatı boyunca 2 evlilik yapan Nez’in bilinen bir çocuğu yoktur.

Nez Demir Kimdir?

İsim benzerliğinden ötürü Nez kimdir sorusunu araştıran bazı okuyucular Nezihe Kalkan ile Nez Demir’i birbirlerine karıştırmışlardır.

Şarkıcı Nez Demir diye aratılan Nez Demir aslen oyunculuk yapmaktadır. Hem oyuncu hem de sosyal medya fenomeni olan Nez Demir 1987 yılında Kocaeli, Gebze’de doğmuştur. Baba tarafından aslen Rizeli olan Nez Demir, Afyon, Kocetepe Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunudur.

Meslek hayatına bankacılıkla başlayan Nez Demir bir süre özel bir bankada çalışmıştır. Ünlenmesi ise Instagram üzerinden paylaştığı videoları ile olmuştur.

Vine ve Instagram üzerinden çektiği videolarla ünlenen Naz Demir birçok reklam filmi teklifleri almıştır.

Oyunculuğa 2018 yılında Facia Üçlü ismiyle başlayan Nez’in oynadığı filmler şu şekildedir:

  • Facia Üçlü (2018)
  • O İş Bende (2019)
  • Malazgirt 1071 (2021)

Kaynak: HABER MERKEZİ