Spor salonu ücretlerinin cep yaktığı bu dönemde salonlara servet ödemek yerine Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı Antalya Spor ve Fitness Merkezleri'nde ücretsiz bir şekilde spor yapabilirsiniz.

SPOR SALONU FİYATLARI CEP YAKIYOR 

Antalya’da spor salonu ücretlerindeki anormal artışlar duyanları şaşkına çeviriyor. Antalya’daki spor salonu ücretleri aylık 751 TL’den başlıyor ve 5 bin TL’ye kadar çıkıyor. Bazı spor salonların taban ücretleriyse bin 200 TL’den başlıyor. Bu ücretler sonrası Antalyalılar spor salonlarına adım bile atamaz bir hale geldi; ancak bu durum spor yapmaya engel değil. Spor salonları cep yakıyor olsa da Antalyalılar için alternatif yerler mevcut. 

Fitness Salonu 12

ANTALYA’DA BÜYÜKŞEHİR'DEN DEĞERLİ HİZMET  

Antalya’da spora artık para vermeye gerek yok! Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşların sağlıklı yaşaması ve dinç olması için açtığı Antalya Spor ve Fitness Merkezleri spor yapmak isteyenler için bulunmaz bir nimet. Özellikle son dönemde anormal bir şekilde ücretlerin yükseldiğinin gözlendiği spor salonları göz önünde bulundurulunca Büyükşehir Belediyesi’nin sunduğu bu hizmet son derece değerli.  

Aaa

BİLGİ ALMAK İÇİN 

Antalya Büyükşehir Belediyesi sayesinde ücretsiz spor yapmak için  Meltem Mahallesi, 2'nci Cadde, Antalyaspor Stadı altında bulunan Antalya Spor ve Fitness Merkezleri'ni ziyaret edebilirsiniz ya da 0242 313 09 98 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz. Antalya merkez ve ilçelerde, farklı branşlarda hizmet vermekte olan diğer spor merkezlerinin adreslerini öğrenmek için Antalya Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı sitesini ziyaret etmenizde de büyük fayda var. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin tüm salonlarında spor yapmak için artık servet ödemenize gerek yok. 

TÜRKİYE’DE HER GEÇEN GÜN OBEZİTE ARTIYOR 

Türkiye’de obezite oranı her geçen gün artmaya devam ediyor. 1990 yılında Türkiye obezitede dünya sıralamasında 160’ıncı sırada yer alırken 2022 yılında 157’inci sıraya kadar yükseldi. Aynı zamanda Türkiye Avrupa’nın en obez ülkesi oldu. Her geçen yıl obezitenin arttığı Türkiye bu durum giderek bir sorun haline gelmeye başladı. Bu yüzden spora başlamak ve daha sağlıklı bir hayat sürmek isteyen vatandaşlar için Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin verdiği ücretsiz hizmet oldukça değerli hale geliyor. 

Muhabir: TAHSİN CAN ÖNALP