Stanley, kalite ve dayanıklı termos ürünleriyle dünya çapında üne sahip markalardan birisidir. Türkiye’de A-101, Bim, Trendyol ve diğer satış noktalarında rahatlıkla bulunabilen Stanley fiyatları 2024 listesini sizler için paylaşıyoruz! Stanley termos fiyatları ne kadar? Güncel fiyat listesini inceleyeceğiz.

Stanley termos çeşitleri içerisinde en çok 1 litre, 1.3 litre, 1.9 litre, 2.3 litrelik gibi seçenekler tercih edilmektedir. Bu kapsamda en ucuz Stanley termos fiyat listesini sizlere sunuyoruz. Ayrıca Almanya ve Amerika’da Stanley termos fiyatları hakkında da ortalama bilgileri vereceğiz. İşte detaylar…

Stanley Fiyatlari

Stanley Termos Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye’de oldukça popüler bir termos markası olan Stanley, ekonomik gelişmelere paralel bir şekilde ürün fiyatlarını sürekli olarak güncellemektedir. Kökeni ABD’ye dayanan marka 1913 yılından beri kaliteli termos ürünü üreterek dünyada adından söz ettiriyor. Peki, ülkemizde Stanley fiyatları ne kadar? Güncel bilgilerle açıklıyoruz!

Stanley termosların en belirgin özelliği malzeme kalitesi ve dayanıklılıktır. Termos ürünlerinde kaliteli malzeme, dayanıklılık ve etkileyici özellikler arıyorsanız, Stanley termos fiyatları 2024 listesini inceledikten sonra bu ürünleri tercih edebilirsiniz. İşte fiyat detayları…

Stanley Fiyatlari 8

Stanley Fiyatları 2024: En Ucuz 1 LT, 1.3 LT, 1.9 LT, 2.3 LT Fiyat Listesi…

Stanley termos modelleri, genellikle özelliklere ve hacim kapasitesine göre belirlenmektedir. Ek olarak pipetli seçeneklerin de olduğunu belirtmek gerekiyor. En ucuz Stanley termos fiyatı için aşağıdaki listeyi kontrol edebilir, sonrasında ilgili ürünlerin özelliklerini inceleyerek satın alabilirsiniz. İşte güncel Stanley fiyat listesi…

Stanley fiyatları 2024 yılında termos modellerine göre aşağıdaki gibidir:

Stanley 1 LT Termos Fiyatları

1.300 TL – 1.500 TL

En Ucuz 1.3 LT Stanley Fiyatları

1.900 TL – 2.000 TL

En Uygun 1.9 LT Stanley Fiyatı

2.400 TL – 3.000 TL

En Ucuz 2.3 LT Stanley Termos Fiyatları

3.100 TL – 3.500 TL

Pipetli Stanley Fiyatı

1.000 TL – 1.300 TL

NOT: Stanley fiyatları güncel listesi ortalama verilerle bu şekildedir. Ancak A-101, Bim, Trendyol, Karaca gibi satış noktaları arasında fiyat farkı olabilecektir. Bu nedenle en uygun Stanley termos fiyatlarını detaylı bir şekilde araştırmanız tavsiye edilmektedir.

Kolay temizlenebilir özellikleri ve farklı boyut – tasarımlarıyla ön plana çıkan Stanley fiyat listesi için detaylı bir inceleme yapalım…

Stanley Fiyatlari-1

1- Stanley 1 LT Termos Fiyatları

Stanley termos fiyatı araştırması için öne çıkan çeşitlerden birisi 1 litrelik hacme sahip ürünlerdir. Stanley fiyatları, genel olarak miktar kapasitesine göre belirlendiğinden dolayı 1 litre kapasiteli seçenekler diğer ürünlere göre daha ucuzdur. Ancak ihtiyaçlarınızı gözeterek satın almanız önem arz etmektedir.

Stanley 1 lt termos fiyatları 2024 yılında ortalama olarak şu şekildedir:

 • Stanley termos fiyatları 1 litrelik çeşitler için en düşük 1.300 TL civarında iken, en yüksek fiyat 1.500 TL civarındadır.
 • Fiyatlar, satış noktaları arasında değişiklik gösterebildiğinden dolayı araştırma yapmanız önemlidir.

2- En Ucuz 1.3 LT Stanley Fiyatları

Stanley termos fiyatları 2024 listesi için en çok araştırılan modellerden bir diğeri de 1.3 lt kapasiteye sahip ürünlerdir. Çeşitli tasarım ve renklerde sunulan bu ürünler, güçlü özellikleriyle ön plana çıkarken, kalitesine göre uygun fiyatıyla da biliniyor. İşte detaylar…

En ucuz 1.3 lt Stanley fiyatları 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

 • 1.3 litre hacme sahip en ucuz Stanley fiyatı yaklaşık olarak 1.900 TL’dir. Satış noktalarına göre bu rakam 2.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

3- En Uygun 1.9 LT Stanley Fiyatı

Termos ürünlerinde miktar olarak daha fazla kapasiteye ihtiyaç duyan kişiler, genellikle 1.9 litrelik Stanley çeşitlerini tercih etmektedir. Stanley fiyatları güncel olarak 1.9 litrelik seçeneklerde çeşitli avantajları sunabilir. Eğer aile boyu tüketim düşünüyorsanız, piknik vb. zamanlarda kullanmak üzere bu ürünü tercih edebilirsiniz.

En ucuz 1.9 lt Stanley fiyatları şu şekildedir:

 • Stanley fiyatı 1.9 litrelik seçeneklerde satış noktalarına göre değişmekle birlikte ortalama olarak 2.400 TL – 3.000 TL arasındadır.

Stanley Fiyatlari 9

4- En Ucuz 2.3 LT Stanley Termos Fiyatları

En geniş hacme sahip Stanley termos ürünleri arasında genelde 2.3 litrelik çeşitler tüketiliyor. Diğer ürünlere kıyasla en fazla avantajın yer aldığı bu termos ürünleri, genel anlamda uygun bir tüketim özellikleri de sağlar. Stanley termos fiyatlarını 2.3 lt çeşitleri için inceleyelim…

En ucuz 2.3 lt Stanley fiyatları şu şekildedir:

 • 2.3 litre hacme sahip Stanley termos ürünleri, satıcılar arasında değişmekle beraber ortalama olarak 3.100 TL – 3.500 TL arasındadır.

Stanley termos fiyatı için en ucuz seçenekleri sizlere özetledik. Burada yer alan fiyatlar, genel olarak A-101 ve Trendyol gibi mağazalarda geçerlidir. Öte yandan TeknoSA ve Karaca gibi satış noktalarında kampanyalarla birlikte daha uygun fiyatlar bulabilirsiniz.

Stanley Termos Fiyat Listesi Hakkında

Stanley fiyatları 2024 listesini inceledikten sonra şimdi fiyatların neye göre değiştiğini, fiyat listelerinin nasıl paylaşıldığını sizlere aktaralım. Stanley markası, ABD merkezli termos üretimi gerçekleştirmektedir. Marka ürünleri, Türkiye’de pek çok satış noktasında bulunabilmekle beraber daha çok Bim ve A-101 gibi zincir marketlerin aktüel kampanyalarında yer almaktadır.

Stanley termos fiyat listesi için aynı zamanda Cimri, Akakce ve Trendyol gibi platformlar incelenebilir. Fiyatları etkileyen en önemli faktör ise ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı ile orantılı olarak belirlenen maliyetlerdir. Ek olarak yurt dışından ithal edilen bu ürünün satış fiyatı üzerinde, dolar kurunun da etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Stanley termos fiyatları güncel listesine aynı zamanda bu sayfa üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Stanley Fiyatlari 6

Almanya ve Amerika'da Stanley Termos Fiyatları

Stanley markası, Türkiye’de olduğu kadar Almanya ve Amerika gibi dünya ülkelerinde de oldukça popüler bir termos markasıdır. Stanley termos ürünlerini yurt dışı seyahatinizde satın alarak ülkemize getirmek istiyorsanız, fiyatları öğrenmek isteyebilirsiniz.

Biz sizler için Amerika ve Almanya’da Stanley termos fiyatları 2024 listesini inceledik:

 • Almanya’da 1 lt Stanley termos fiyatı ortalama olarak 40 euro civarındadır.
 • Amerika’da 1 lt Stanley termos fiyatı ortalama olarak 30 dolar civarındadır.

NOT: Genel anlamda yurt dışında Stanley fiyatlarının ülkemize göre bir farklılığı yoktur. Döviz kuru bazında Türkiye’deki fiyatların da ortalama olarak bu şekilde olduğunu söyleyebiliriz.

Stanley Termos Hangi Ülkenin?

Stanley fiyat listesini inceledikten sonra şimdi markanın kökeni ve tarihine bakalım… Bu konuda Stanley termos hangi ülkenin şeklinde pek çok araştırma yapılıyor. İşte Stanley nerenin malı sorusunun yanıtı:

 • Stanley markasının kökeni 1913 yılına kadar dayanmaktadır. William Stanley Jr. isimli bir mucit, matkapla açılan bir konserve kutusundan hareketle buzdolabında saklanan sıvıların soğukluğunu koruma amacıyla çelikten yapılmış bir termos tasarladı.
 • Stanley markası ve termos ürünleri, böylece ABD’de hızla popüler bir hale geldi. Sadece sıcak sıvıları sıcak tutabilen değil, aynı zamanda soğuk sıvıların soğukluğunu da koruyan bu ürünlerde ayrıca tasarım detayları da dikkat çekti.
 • Vakumlu termos tasarımıyla 1913 yılında ABD’de kurulan Stanley markası, o günden bugüne kadar dünyanın en ünlü termos markalarından birisi oldu.
 • Günümüzde ABD’deki fabrikalarda üretilen Stanley termosları, aynı zamanda Çin, Hindistan ve Tayvan’da yer alan fabrikalarında da bazı ürünleri üretmektedir.  

Sıkça Sorulan Sorular

Stanley fiyatları 2024 listesi ile ilgili sıkça sorulan soruları yanıtlayalım:

1- Orijinal Stanley termos nereden alınır?

Stanley’in Türkiye distribütörü “Kutupayısı Doğa Sporları Malzemeleri” şirketidir. İlgili şirketin web sitesinden orijinal Stanley ürünleri satın alınabilir.

2- Stanley’in orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

Orijinal bir Stanley termos almak ve sonrasında bunu anlamak için öncelikle güvenilir satıcılardan alışveriş yapmanız gerekir. Devamında ürünün orijinalliğini ambalaj kalitesi, ürün seri numarası ve tarihi belirten etiket, malzeme kalitesi gibi kriterleri kontrol ederek anlayabilirsiniz.

Stanley fiyatları hakkında soru, görüş ve önerileriniz için yorumlar bölümünü kullanabilir, ayrıca düşüncelerinizi belirtebilirsiniz

Kaynak: HABER MERKEZİ