Bugün gökyüzünde gerçekleşen önemli olaylar hayatınıza sirayet edecek. Tüm burçlar için özel yorumlarımızı sizin için yazdık!

12 Şubat Koç Burcu

12 Subaat Koc

Sizi yenileyecek konuşmalar yapacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Herhangi bir sosyal etkinliğe katılma konusunda ‘evet’ demeye müsait olacaksınız.

İçinizde yaşadığınız tüm duyguları çevrenizdeki insanlara yansıtmak konusunda bugün biraz çekinen davranabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde beklenmedik maddi fırsatlarla karşılaşmanız da mümkün.

12 Şubat Boğa Burcu

12 Subat Boga

Bugün size iyi gelecek insanları, düşünceleri ve fikirleri arayacağınız bir gün olacak. Sosyal ortamlara girmek ve yeni deneyimler edinmek için müsait bir gün. Fakat bazı kararsızlıklar da söz konusu olabilir.

Bir arkadaşınızla ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bunun canınızı sıkmasına izin vermeyin. Bunun yerine iletişimlerinizde daha net olmaya çalışın.

12 Şubat İkizler Burcu

12 Subat Ikizler

Bugün, uzun zamandır üzerine düşündüğünüz büyük hedeflerinize odaklanacaksınız. Fakat bu konuda bir baskı hissetmek yerine, memnun olma eğilimindesiniz. Etrafınıza yaklaşımınızda ise oldukça şefkat ve sabır teması hakim.

Hangi işi yaparsanız yapın, bugün ona hayal gücü katma zamanı! Ekstra ilham ve anlam arayışında olmanın hiçbir zararı olmayacağının farkına varacaksınız.

12 Şubat Yengeç Burcu

12 Subat Yengec

Rutinlerinizden uzaklaşmak, yeni maceralara atılmak isteyebilirsiniz. Yeni şeyler keşfetmek için serbest hareket etmek size iyi gelecek.

Partnerinizle ya da arkadaşınızla bir iş birliği geliştirebilirsiniz. Ne yapmak istediğiniz konusunda bulanık düşünceler içerisinde olmanız mümkün. Fakat merak etmeyin, buna rağmen iyimser ve pozitif odaklı bir ruh hali içinde olacaksınız.

12 Şubat Aslan Burcu

12 Subat Aslan

Kendinizi ve çevrenizi gözlemleyeceğiniz bir gün. Rutin faaliyetlerinizden kendinizi çekmeyi düşünebilirsiniz. Kendi arzularınız ve ihtiyaçlarınız için kendinizle kalmanız gerekebilir

Bugün biraz içe dönük olma enerjisinde olsanız da bugün sizi sohbet etmenin tadını çıkarmak konusunda da destekleyecek.

12 Şubat Başak Burcu

12 Subat Basak

Güncelde olduğu gibi bugün de odağınız ilişkiler üzerinde yoğunlaşıyor. Hayatınızın merkezine birini alma eğilimindeyseniz, bunun mantıklı olacağını söyleyebiliriz. Belki de kişisel planlarınızı biraz gevşetip önemli bir ilişkinin hayatınızdaki rolünü anlamak için ona vakit ayırabilirsiniz.

Akşam saatlerine doğru çözmeniz gereken bazı karışık durumlar ortaya çıkabilir. Ayrıca yakın ilişkilerinizde özlem konusu artışa geçebilir.

12 Şubat Terazi Burcu

12 Subat Terazi

Bugün hayatınızı düzene sokacak birtakım küçük görevleri yerine getirmeyi amaçlayabilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmek sizi iyi hissettirebilir. İç huzursuzluğunuzun nedenini bilmediğiniz için biraz agresifleşebilirsiniz, aman dikkat.

Endişelendiğinizde sizi sakinleştirebilecek birine ihtiyaç duyabilirsiniz…

12 Şubat Akrep Burcu

12 Subat Akrep

Almak istediğiniz cevaba ulaşmak bugün her zamankinden daha da zor olabilir. Fakat zaman ayırırsanız sonuçların iyi olacağını söyleyebiliriz.

Dünyanın gözü bizim üzerimizde! İşte en çok izlenen Türk dizileri... Dünyanın gözü bizim üzerimizde! İşte en çok izlenen Türk dizileri...

Planladığınız her şey hayallerinizdeki gibi olmasa da çözüme kavuşturmanız olası. Aileniz veya arkadaşlarınızdan perde arkası destekleri de gelebilir.

12 Şubat Yay Burcu

12 Subat Yay

Bugün çevrenizdeki insanların destek ve akıl alacağı biri olacaksınız. Fakat tüm gününüzü psikolog rolüne bürünmeye hazır değilseniz, kendinizi kendi işlerinize adamalısınız.

Herkesin ağladığı bir omuz olma ihtimaliniz yüksek. Bazen bu rolden hoşlanabilir bazen de buna yeterli enerjinizin olmadığını hissedebilirsiniz.

12 Şubat Oğlak Burcu

12 Subat Oglak

Bugün romantik ilişkinizi daha derin bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Mümkün olduğunca bunaltmadan yaklaşmaya çalışın. Sessiz samimiyet sizin için çok daha iyi. Karşılık alamadığınızda ise geri çekilmek en iyisi olacaktır.

Olacak olan her şeyin olacağını unutmadan gününüze devam edin.

12 Şubat Kova Burcu

12 Subat Kova

Aileniz ve dostlarınızla uzlaşmak bugün biraz daha zor olabilir. Sadece kendi çıkarınızı değil, onları da öncelediğinizi gösterirseniz iyi bir izlenim bırakabilirsiniz.

Aynı fikirde olmadığınız şeyler hakkında odaklanmayı bırakırsanız, genel olarak daha mutlu bir ortamda yer alabilirsiniz.

12 Şubat Balık Burcu

12 Subat Balik

Duygularınızın canlanacağı bir gün olacak. Arkadaşlarınız sizi destekleyebilir, bağınız güçlendirebilir. Akşam saatlerine doğru dinlenmeyi ihmal etmeyin.

Rutinlerinizden şaşmak ara sıra size iyi gelebilir. Fakat bu durum sizi bazı kararsızlıklara da sürükleyebilir. Biraz gözlem yapmanız her zamandakinden daha iyi olacaktır.

Muhabir: Duygu Tekin