Eski milli karateci Kabasakal, dün akşam ağabeyinin sanayi sitesindeki dükkanında aniden fenalaştı. Durumu sağlık ekiplerine haber veren ağabeyi ve babası, Metehan'ı araçlarına bindirerek hastaneye doğru hareket etti. Yolda ambulansla karşılaşan aile, sporcuyu görevlilere teslim etti.

YENİ BABA OLMUŞTU

Sağlık görevlilerinin ambulansta kalp masajı uyguladığı Kabasakal, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Cenaze, Adapazarı ilçesi Mesudiye Camisi'nde ikindi vakti kılınan namazın ardından Çelebiler Yeni Mezarlığı'na defnedildi. Metehan Kabasakal'ın yaklaşık 15 gün önce ikinci kez baba olduğu öğrenildi.

Fenerbahçe en son ne zaman şampiyon oldu? Galatasaray'ın kaç şampiyonluğu var? Fenerbahçe en son ne zaman şampiyon oldu? Galatasaray'ın kaç şampiyonluğu var?

"CAMİAMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN"

Türkiye Karate Federasyonu ile Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Metehan Kabasakal için taziye mesajı yayımladı. Federasyondan yapılan açıklamada, "Sakarya bölgesi eski milli sporcumuz Metehan Kabasakal, Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Sporcumuza Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Camiamızın başı sağ olsun." denildi.

"SABIRLAR DİLİYORUM"

Alemdar da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Büyükşehir Belediyemiz Karate Takımı sporcularından Metehan Kabasakal'ın ani vefatını büyük üzüntüyle öğrendim. Merhum kardeşimize Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun." ifadelerine yer verdi.

Kaynak: AA