Adana’nın Kozan ilçesinde evli ve bir çocuk babası olan 47 yaşındaki Naim Ören evinde ölü olarak bulundu. Sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesi sonucu Ören’in cansız bedeni adli tıp kurumuna sevk edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Öte yandan örenin geçimin atık malzeme toplayarak sağladığı öğrenildi. 

BABA EVİNDE ÖLÜ OLARAK BULUNDU

Olay, Adana’nın Kozan ilçesine bağlı Mahmutlu Mahallesi Kadirli Caddesinde canlı hayvan pazarı civarındaki Naim Ören’e ait ikamette meydana geldi. Evli ve bir çocuk babası olan 47 yaşındaki Naim Ören'den haber alamayan yakınları sabah saatlerinde Ören’in evine geldiklerinde onu hareketsiz bir şekilde buldu. Bunun üzerine yakınları 112 Acil Çağrı Merkezine haber veren yakınları Olay yerine sağlık görevlileri çağırıldı. 

ÖLÜM SEBEBİ BİLİNMİYOR 

Olay yerine gelen sağlık ekipleri şahsın öldüğünü belirledi. Polis ekipleri de olay yerine gelerek inceleme başlattı. Savcılık incelemesinin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Naim Ören’in cesedi adli tıp kurumuna sevk edildi. Naim Ören’in atık malzeme toplayarak geçimini sağladığı ve evinde çok sayıda atık ürünlerin bulunduğu belirlendi.

                    
 

Kaynak: İHA