Adana'nın Kozan ilçesinde evine doğru gitmekte olan okul müdürü sokağın ortasında tanımadığı bir şahıs tarafından darpedildi. Saldırgan olay yerinden yaya olarak kaçarken okul müdürü ise hastaneye kaldırıldı.  

OKUL MÜDÜRÜ SOKAĞIN ORTASINDA DARBEDİLDİ

Olay Adana’nın Kozan ilçesine bağlı Karacaoğlan Mahallesi Şehit Hüseyin Soydan Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, evine doğru giderken sokakta kimliği henüz belirlenemeyen bir şahıs Kozan Mehmet Akif Ersoy Lisesi Müdürü Levent Tetik'e yaklaştı ve "Hocam beni tanıdın mı?" diye sordu. Sonrası şahı bir anda Tetik'e saldırıp onu darp etmeye başladı. Saldırgan Tetik’i uzun süre darp ettikten sonra olay yerinden yaya olarak kaçtı. 

MÜDÜR ŞALDIRGANI TANIMADIĞINI SÖYLEDİ

Yaralı adamı yerde gören çevredeki vatandaşlar hemen 112 Acil Çağrı Merkezi’ne haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, müdürü ambulansla Kozan Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırdı. Tetik, tedavisinin ardından taburcu edildi. Müdür Tetik'in ifadesinde sağlık durumunun iyi olduğunu, şahsı ise tanımadığını söylediği öğrenildi. Polis ekipleri müdürü darbeden şahsı yakalamak için çalışma başlattı. 


 
                                       
 

Kaynak: İHA