Adana Karaisalı ilçesinde 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi vatandaşların otobüs durağına yazı yazarak Zeydan Karalar’dan yeni otobüs istemesinin ardından harekete geçen Karalar verdiği sözü yerine getirdi. 

ADANA'DA VATANDAŞLAR OTOBÜS TALEPLERİNİ DURAĞA YAZARAK BELİRTMİŞTİ

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Adana’nın Karaisalı ilçesindeki bir otobüs durağına yazılmış “Bize yeni otobüs verin Sayın Zeydan Karalar” yazısını görünce, mesajın iletildiği durağa giderek; “Otobüs aldıkça buraya otobüs vereceğiz” sözünü vermişti.

KARAİSALI HATTINA 2 YENİ OTOBÜS EKLENDİ

Seçimden önce verdiği sözü tutan Başkan Zeydan Karalar Karaisalı otobüs hattına 2 yeni otobüs ekleyerek, ilçe sakinlerinin daha rahat yolculuk yapmasını sağladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Zeydan Karalar, “Verdiğimiz her sözü tutuyoruz. Karaisalı hattına 2 yeni otobüs ekleyerek vatandaşlarımızın ulaşımlarını daha rahat ve konforlu hale getirdik” dedi.

VATANDAŞLAR KARALAR'A TEŞEKKÜR ETTİ

Yeni otobüsleri kullanarak yolculuk yapan Karaisalılar, geçmişte çok kalabalık otobüslerde yolculuk yapmak zorunda kaldıklarını ifade ederek, hatta verilen iki yeni otobüs için Başkan Zeydan Karalar’a teşekkür ettiler.                          

Kaynak: İHA