Cumhuriyet Halk Partisi’nde uzun süredir açıklanmayan Muratpaşa Belediye Başkan aday ismi dün gerçekleşen PM toplantısında açıklandı. PM’de Ümit Uysal isminin açıklanmasının ardında CHP Muratpaşa ilçe örgütünde büyük sevin yaşandı. Muratpaşa Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ümit Uysal, bugün vatandaşlarla bir araya gelecek. 

CHP Gazipaşa Belediye meclis üyesi adayları listesi... İlçede yarış zorlu geçiyor... CHP Gazipaşa Belediye meclis üyesi adayları listesi... İlçede yarış zorlu geçiyor...

MURATPAŞA’DA YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRACAĞIZ

Muratpaşa ilçesinde yaşam kalitesini artırmak için yeni dönem çalışmalarına başlayacaklarını anlatan Ümit Uysal, “Sevgili komşularım, Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel, MYK ve Parti Meclisimizin kararı ile 5 yıl daha Antalya’mızın kalbi Muratpaşa’mıza hizmet etmeye aday olmak için görev aldık. Hep birlikte komşularımızın desteği ile Muratpaşa’mızdaki yaşam kalitesini arttırmaya, dayanışmamızı daha ileriye götürmeye, Muratpaşa’mızı dünyaya tanıtmaya ve entegre etmeye devam edeceğiz” dedi. 

TEŞEKKÜR ETTİ

Muratpaşa Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ümit Uysal sözlerini şu şekilde sonlandırdı:“Başta Genel Başkanımız Özgür Özel olmak üzere tüm MYK üyelerimize, tüm Parti Meclisi üyelerimize, Antalya İl Başkanımız Nail Kamacı ve yönetimine, Muratpaşa İlçe Başkanımız Hasan Şahin ve yönetimine, desteğini bir an bile olsun bizden esirgemeyen Cumhuriyet Halk Partimizin parti emekçilerine ve tüm komşularıma teşekkür ediyorum. Ayrıca 19 ilçede ve büyükşehirde birlikte mücadele edeceğimiz yol arkadaşlarımız; Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Başkan Adayımız Muhittin Böcek ile tüm belediye başkan adaylarımıza başarılar diliyorum. Birlikte mücadele edeceğiz, birlikte kazanacağız. Yolumuz açık olsun.”

Muhabir: BÜLENT ÖNER