İstanbul Narkotik polisi tarafından dün sabah saatlerinde uyuşturucu operasyonu yapıldı. Şarkıcı Kalben Sağdıç da Cihangir'deki evinden gözaltına alınarak Vatan Caddesi'nde bulunan Narkotik Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Şarkıcının evinde 5 gram SKUNK maddesi bulundu. 

SEVENLERİNE SESLENDİ

Kalben'in polisi göründe uyuşturucu maddeleri balkonda aşağı attığı belirlendi. Narkotik polisi tarafından gözaltına alınmasının ardından adliyeye sevk edilen Kalben bugün serbest bırakıldı. Ünlü isim sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile sevenlerine seslendi. 

"DAHA İYİ OLACAĞIM"

Instagram hesabı üzerinden hem video hem mesaj paylaşan Kalben, şunları kaydetti:

Komedyen Seda Yüz Kimdir? Kaç Yaşında? PES Sunucusu Seda Yüz Evli Mi? Çocuğu Var Mı? Komedyen Seda Yüz Kimdir? Kaç Yaşında? PES Sunucusu Seda Yüz Evli Mi? Çocuğu Var Mı?

"Canlarım, müzik, edebiyat ve dostluk yoluyla tanıştıklarım.. Sokaklarda, konserlerde, festivallerde ve imza günlerinde buluştuklarım.. Kah güzel kah acı günlerimizi paylaştıklarım.. Umudundan, sevgisinden, dayanışmasından değer aldıklarım, destek aldıklarım.. Sağlığımla ilgili endişe duymanızı istemiyorum. Kıymetli kamuoyumuzu bu şekilde oyaladığım için üzgünüm. Ben ailemin, sevdiklerimin, yakınlarımın yanındayım. İyiyim, daha da iyi olacağım. Hep daha da iyi olmak için çabalıyorum ve çabalayacağım. Sizi sevgiyle kucaklıyorum."

Kaynak: HABER MERKEZİ