Dayanışmaya ve yardımlaşmaya dayalı sivil toplum kuruluşu AHBAP Derneği'nin Başkanı ve müzisyen Haluk Levent, Adana'da düzenlenen 12. Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı'nda konser verdi. Ünlü şarkıcı konser sırasında kanserle mücadele eden ablası Hicran Levent'i davet etti. Ablasıyla sahnede karşılıklı çiftetelli oynayan Levent, "Ablamın beyin tümörü sonrası saçları da gitti. İkimizin de saçları kısacık" dedi.

"ÇİFTETELLİYİ PEK SEVMEZDİM"

Kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Haluk Levent, konser maratonuna da devam ediyor. Son olarak Adana'da sahneye çıkan Levent, kanserle savaşan ablasını ağırladı. Ablası ile karşılıklı çiftetelli oynadığı anları sosyal medya hesabında paylaşan şarkıcı, "Ablamın beyin tümörü sonrası saçları da gitti. İkimizin de saçları kısacık. Geçen gün kemoterapiden çıkıp konserime gelmişti Adana'da. Geleneksel olmasına rağmen bir nevi düğün şarkısı olan çiftetelliyi pek sevmezdim. Meğer paylaşılınca çok güzel oluyormuş" dedi.

Dünyanın dört bir yanından yemek için geliyorlar! İşte Bafra Pidesi'nin pek bilinmeyen lezzet sırrı! Dünyanın dört bir yanından yemek için geliyorlar! İşte Bafra Pidesi'nin pek bilinmeyen lezzet sırrı!

Kaynak: HABER MERKEZİ